Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Hatchback

Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : JEŹDZI JAK PO SZNURKU - ZOBACZYMY JAK BĘDZIE Z TRWAŁOŚCIĄ
Przeniesienie napędu : SYNCHRONIZATOR 2 BIEGU
Inne : ZAMEK PRAWY
jetem zadowolony. miała być corolla ale obsługo w salonie była do bani wię poszedłem do vw i na razie nie żałuję. MINEŁO 4 LATA I 60 000 KILOMETRÓW. DUŻYMI LITERAMI DOPISUJĘ BIEŻĄCE UWAGI. ZMIENIAM RÓWNIEŻ OCENĘ GWIAZDKOWĄ. GENARALNIE NADAL JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM.
ładnie się zbiera od niskich obrotów, nawet 1500 wystarczy, ale powyżej 5000 nic już nie ma. typowa ośmiozaworówka. do tej pory jeździłem 16v więc jestem mile zaskoczony elastycznością. JEDNAK 102 PS TO TROCHE ZA MAŁO. DO SPOKOJNEJ JAZDY W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZA ALE JAK SIĘ CHCE CZASEM TROCHĘ ZASZALEĆ TO NIE MA CZYM.
najlepszy manual jakim jeździłem. po doświadczeniach z fiatem, fordem i renault´em jestem w niebo wzięty. MAM W OKOLICY CORAZ WIĘCEJ AUTOSTRAD I DUŻO BYM DAŁ ZA 6 BIEG... PO 30.000 SIADŁ SYNCHRONIZATOR 2 BIEGU - GWARANCJA
chyba tylko focus jeździł równie dobrze. doskonały kompromis między komforem a sprężystością. jeszcze nie jeździłem załadowanym na full, więc nie wiem jak bedzie i czy dobija al etrzy osoby plus bagaż i jest git. TU NADAL JEDYNIE SAME SUPERLATYWY
ach ten tylny słupek. ale i tak nie jest źle bo mam czujniki parkowania. naprawdę polecam. BEZ ZMIAN
jak to vw. zero polotu ale wszystko na miejscu. trzeba się tylko przyzwyczaić do migaczy w lusterkach. w nocy trochę oślepiają. natomiast płynna regulacja częstotliwości pracy wycieraczek to prawdziwa rewelacja. ostatni raz widziałem taką w 126 p. DO MIGACZY PRZYZWYCZAIŁEM SIĘ BARDZO SZYBKO. DENERWUJĄCY DROBIAZG TO BRAK MOCOWANIA KORKA WLEWU PALIWA. PODCZAS TANKOWANIA MAJTA SIĘ BEZ CELU. ŻONA W NISSANIE MICRA MA FAJNY PATENT. POLECAM TEŻ STEROWANIE RADIEM W KIEROWNICY.
w miare szybko się nagrzewa i nie paruje ale dmuchawę trzeba mieć stale włączoną. klimy jeszcze nie sprawdzałem. BEZ ZMIAN. KLIMA SUPER.
po tym co widziałem w IV to w v jest super. szczególnie widac to z tyłu gdzie jest poprostu salon. jak w vanie!!! BEZ ZMIAN
hmm ..., myślałem że będzie ciszej. tak do 3000 jest całkiem nieźle ale później już zdecydowanie za głośno. na szczęści dzwięk nie jest zbyt męczący. można go nawet uznać za sportowy BEZ ZMIAN
a tu wszystko zależy od nogi. jak mam dołek finansowy to potrafię jeździć tak, że pali 6 ale jak nie liczę kasy a do tego mi się spieszy to i 9 potrafi wychłeptać a nadmienię że 2/3 drogi w trasie BEZ ZMIAN CENY PRZEGLĄDÓW AKCEPTOWALNE
no trochę jednak przy drogi ... ale na wyposażeniu nie oszczędzałem i silnik też nie podstawowy. mimo wszystko za drogi jak na nasze polskie realia. BEZ ZMIAN
3000 km. ciężko cokolwiek pisać o usterkach. na razie odpukać cisza w tym temacie. PO 30.000 SIADŁ SYNCHRONIZATOR 2 BIEGU - GWARANCJA PO 55.000 PADŁ PRAWY ZAMEK - 700 PLN
BRAK

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 102KM 75kW [l/100km]