Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Hatchback

stefan.augustyniak@gmail.com, 15 lat temu
Silnik 2.0 GTI 200KM 147kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Golf V Hatchback 2.0 GTI 200KM 147kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Niby ma 50KM więcej od passata ale mam wrażenie jakby miał ich 3x więcej.
Świetny samochód na codzień i pisze to z pełną świadomością wiedząc jakie mamy drogi. Jest wygodny i praktyczny, no i ma 200KM. :)
Silnik pracuje genialnie. Po passacie to jak przesiadka z roweru do rakiety. ciągnie od samego dołu do końca i żadnej turbo dziury.
DSG i więcej nie trzeba. Szybka i komfortowa, no i te łopatki. :)
Ten samochód nie jeździ, on sie przykleja. Ma większe koła od passata a komfort taki sam.
Jest o.k., chociaż troche nie najlepiej widać przód. Ale poza tym szczegółem to jest bardzo dobrze.
Wsszystko na swoim miejscu, jakość materiałów wzorowa i pozycja za kierownicą dla każdego.
Jest o.k., ale moja carisma z 99r chłodzi szybciej.
Miejsca jest dużo dla kierowcy, pasażera z przodu i dwóch osób z tyłu. Jak z passacie B5.
W porównaniu do konkurencji to golf bije reszte na głowe. Można jechać 150km/h i spokojnie rozmawiać.
Jeśli jedziesz 100km/h równo to spali około 5,5l ale średnio na trasie przy spokojnej jeździe to wyjdzie około 6,5l. Oczywiście, że jak ktoś ma młot zamiast nogi to będzie i 20l średnio.
Mógłby być trochę tańszy ale nie jest źle.
Ja jeżdze od niedawna więc moja opinia jest niewiarygodna ale poprzedniemu właściel nic nie naprawiał.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 GTI 200KM 147kW [l/100km]

6,6