Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW 2013-2017 (8) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bidżej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Widocznosc w porzadku. Manewrowanie ulatwia kamera cofania (chowana oczywiscie w znaczku - duzy plus!), chociaz we wczesnym roczniku 2015 (a o takim samochodzie mowie) niedostepny byl system kamer dookola auta, a linie przedstawiajace kontury samochodu na ekranie podczas cofania byly nieruchome.
~Bartek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Średnio, szczególnie do tyłu. Wysoko krawędź tylnej klapy. Tak, że jak wjeżdżam tyłem do garażu to nie widzę czy po środku garażu np. żona wózka dziecięcego nie zostawiła. Przód też dość wysoko zabudowany ale nie na tyle, żeby przeszkadzać.
~sHpAaKu
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
spore przeszklenie zapewnia dobrą widoczność. Widać nawet w okolicach słupka C za plecami. Za słupkiem A jest dodatkowe okienko, ale raczej nie pomaga (i ciężko umyć)
~Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Do przodu bardzo dobrze, na boki już gorzej, a do tyłu bardzo przeciętnie żeby nie powiedzieć źle. Tył samochodu mocno i wysoko zabudowany - czujniki niestety konieczne.
~Bartek - Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Do przodu i na boki doskonale, do tyłu przeciętnie/źle. Czujniki parkowania tyłem, szczególnie w ciasnych miejscach, są niezbędne w moim odczuciu.
~Bartłomiej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Widoczność jest zadowalająca. W zasadzie nigdy nie miałem z tym problemu. Lusterka czytelne. Widok do tyłu także.
~Jadwig
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jak to kompakt. Wszystko jak trzeba. Czujniki z przodu i z tyłu bardzo rozleniwiają i tłumią ostrożność.
~mike
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Szerokie przednie słupki, nie przeszkadza mi to aż tak bardzo.
Volkswagen Golf VII Variant