Oceny Volkswagen Jetta II 1.8 i 90KM 66kW 1986-1992

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta II 1.8 i 90KM 66kW 1986-1992

~bmbr@o2.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
6,5 l na trasie gazu to rewelacja, po mieście w zimie do 9,5. Dobry moment obr.mimo gazu, od ponad 100tys LPG bez wymiany tłumnika.auto prawie bez elektroniki, która raczej zwiększa zawodność.mała masa wbrew pozorom.szkoda, że nowsze VW to nie to samo, bo kiedyś będę musiał i tak zmienić auto. nic nie psuje się niespodziewanie, do tej pory korozja rurki od ciepłej wody przy silniku i uszczelka pod pokrywą głowicy, pomijam rzeczy które muszą...
~andrzej
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
samochód godny polecenia, dość duży, wygodny, bagażnik wielkości lotniska nawet po zamontowaniu 60l butli do gazu, niezawodny, ceny części porównywalne do części malucha, części dostępne bez problemów(można kupić w spozywczym na rogu)
~mikołaj (www.mikoleje.kolej.szczecin.pl)
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Dla mnie super ałtko, zreszta to moje marzenie sprzed lat. Uważam, że jest kultowe i ma duszę jak VW Golf. Zaletą jest też ogromny bagażnik - 550l. mam co prawda zbiornik gazu w miejscu koła zapasowego, ale ogólnie pojemność bagaznika przez to nie zmalała zbyt dużo.
~świrus
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
auto bardzo dobre. duzy bagaznik niezawodny. godny polecenia i przedewszystkim tani w ekspltacji
4,1
~MACIEK
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Bardzo trwały i tani w eksploatacji samochód .Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne (mój samochód nie był bity,więc z korozjąnie mam żadnich problemów)
~Adamus
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
kupiłem ją za 3000zł z LPG i zarejestrowną kilka miesięcy temu,samochód godny polecenia
3,5
~jeweler@wp.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
jak zminilem silnik to jestem zadowolony. Moj mechanik powiedzial ze nie slyszal juz dlugo takiego ladnego dzwieku silniczka!
2,9
~bombel
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
jetta ma gorsze osiągi od golfa bo jest cienszsza ,golf ładniejwyglondo wizualnie jest dobry do tuningowania .
3,8
~adamjetta@wp.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
jak na vw autko godne uwagi ,spory bagażnikbrakuje tylnego napędu i troszkę mocniejszego silniczka
3,7
~topek19@wp.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
troche musialem wsadzic kasy ale nie zalyje dzisiaj wszadzilem gaz i korcze myslalem ze bedzie gorzej ale przeliczylem bylem zwolennikiem benzyny ale jezdze teraz za grosze