Ocena kierowcy - Volkswagen Jetta V

Krzysiek, 2 lata temu
Rok produkcji 2007
Volkswagen Jetta V 1.6 102KM 75kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Doskonałe prowadzenie!wygodne fotele,doskonały układ wentylacji,potężny bagażnik i nieśmiertelny 1.6mpi
Inne : Ja nie mam żadnych usterek
Bezawaryjne 1.6mpi!Wygodne fotele,łatwość prowadzenia bliska Focusowi!Jetta niedoceniana!mało popularna a to zdecydowany błąd,samochód jest naprawdę godny uwagi ale wyłącznie z silnikami mpi lub sprawdzonymi tdi.
Nie do zdarcia!zrywne 102 konie mi wystarczają w zupełnośći,lubi wysokie obroty!Uwaga 84 tys.przebiegu od nowości a nastąpiła ona 14 lat temu.
Ogólnie jest okay,czasem trzeba wsteczny poprawić,nawet dość często,dla mnie to błachostka
Zbliżony do ideału,miałem kiedyś Focusa mk2 i było rewelacyjnie,Jetta podbija do niego wielkim krokiem!Jest wręcz wzorowo auto prowadzi się jak po szynach,pewnie!
14 lat na karku,auto garażowane od nowości,pod marketami parkowane zdala od innych aut,brak najmniejszej wgniotki,rysy itd.stan wzorowy,lecz w dwóch miejscach schodzi klar(dach i maska)około 1cm na 2cm nie wygląda to groznie ,czytałem,że to wada fabryczna
jak na sedana jest okay
pojemny i bardzooo wygodny samochód.
Idealnie z wykrzyknikiem
Ja mam 177 wzrostu i jest okay,tylko ja jezdze tym autem ale wydaje się być spore w srodku
Stary 1.6 mpi,do 120 cisza,pózniej głosno-ale rekompensuje to brakiem napraw!
Pali mi dokładnie 10,5 litra Lpg!(miasto)8-9 trasa do 100-120kmh,7.5 trasa do prędkości 85-90kmh,nie przekracza podanych wartosci,jak ktos pisze ,że pali 15 to albo sciemnia albo ma silnik do remontu
3ma cenę ,trudno o krajowy dobry egzemplarz,ja miałem szczeście,swoją kupiłem 2 lata temu w salonie Vw po pierwszym włascicielu (1946rocznik)z przebiegiem 61tys.km (auto miało 12 lat)
Zero!Nic!!!!!!
Tylko paliwo,olej i to wszystko!szczerze mówiąc to i pojechał by na wodę z kranu!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 102KM 75kW [l/100km]

8,7