Lista ocen Volkswagen Jetta VI (63) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~P. P . GRZANEK
Sedan 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
BRAK UWAG- SAMOCHOD SKLADANY ZGADNIJCIE GDZIE ? W M E K S Y K U ! MAM NADZIEJE ZE VW PRZSZKOLIL KADRE ABY PRZYLOZYLI SIE DO ROBOTY I JAKOSC AUT BYLA NIEZAWODNA W KONCY WIEKSZOSC PRODUKCJI IDZIE DO STANOW:)
~p.
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Drobne trzaski w okolicy słupków środkowych na nierównościach - zostały usunięte w serwisie przez wyregulowanie zamków i dodatkowe smarowanie. Nastała cisza i trwa do dziś.
~paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
jedynie drobne skrzypienie słupków na większych nierównościach. Zgłoszę to przy najbliższym przeglądzie. Pewnie smarowanie zamka, ewentualnie drobna regulacja załatwi temat.
~Mario1980
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Zero, zero, zero problemów. Nic nie stuka i nie puka. Dla mnie jest to świetny wybór (w bagażniku zasuwy powinny być inaczej rozwiązane, ale kufer 510 l i tak rozwiązuje problem.
~Kierowca
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Uszkodzony siłownik centralnego zamka prawych drzwi, uszkodzona zapalniczka tylnego rzędu, sparciały uszczelniacz jednego wtrysku, uszkodzony klakson.
~mrkomar
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Bywają drobne, poważnych żadnych jak dotąd (i niech to się utrzyma:)) nie odnotowałem. Z racji tego, że pracuję dla VW, wszytko robię w ASO.
~Jaro
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
po paru dniach od odebrania nowego auta z salonu 3 na 4 lampy zaczely parowac. ASO na to- to normalne i nie podlega wymianie ani naprawie.
~Andrzej
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Klapa bagażnika mimo wymiany zamka nie zawsze się zamyka. VW tego nie rozumie, że w czasie postoju wracasz na parking a tam bagażnik samoczynnie otwarty.
~TomS
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Prawe lusterko miało po wrzuceniu wstecznego się obniżać. W salonie działało. Teraz nie reaguje na wsteczny. Poza tym wszystko działa jak należy.

Volkswagen Jetta VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wowik2
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nawet nie wiem czy kiedy kolwiek kupię podobne autko zero czego kolwiek można by się przyczepić jeździć i jeździć.