Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW 2014-2017 (4) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemo
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód w mojej wersji jest delikatnie obniżony i posiada "sportowe zawieszenie". Podoba mi się wyważenie między sztywnym zawieszeniem, a wygodą co powoduje, że auto jest przyklejone to jezdni a jednocześnie podróż przebiega w bardzo komfortowych warunkach, nawet na gorszych jakościowo drogach. Przy tych wszystkich zaletach Jetta fajnie wygląda przy delikatnym obniżeniu.
~Ianek
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Z początku problemy z wyczuciem. Miałem wrażenie, że koła są niedokręcone. Może to z powodu elektrycznego wspomagania? Po pewnym czasie nabrałem zaufania i wprawy. Obecnie nic nie zaskakuje, chociaż nie polecaj jazdy z prędkościami większymi niż 200km/h, czasami układ potrafi nieźle napędzie stracha.
~Fryderyk B.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Trzymanie drogi - znakomicie. Auto na szczęście nie jest za miękkie. Kierownica wygodna i daje dobre wyczucie jezdni. Niestety nic nie napiszę o zakretach, bo nie jestem kierowcą rajdowym, jeżdże ostrożnie, ale nawet w "ostrożności" daje się odczuć, że to auto z dużym zapasem bezpieczeństwa.
~Ole-ole
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Dobrze "wybiera" dziurawe polskie drogi, które są wszędzie, choć spodziewałem się lepszego tłumienia. W wersji Highline i przy kołach 17-calowych jeździ się komfortowo, ale na niemieckich asfaltach. Atutem jest bezpieczne trzymanie się nawierzchni.
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting