Oceny Volkswagen Jetta VI Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2011-2014

Volkswagen Jetta VI Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2011-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta VI Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2011-2014

~Kemot_7
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Ponieważ kupując samochód w dużej mierze bazowałem na opiniach innych osób postanowiłem i ja napisać kilka słów o moim aucie. Będzie długo, ale mam nadzieję że ciekawie. W skrócie, 1,6 105KM, wersja Highline. Aktualny przebieg 18 tyś. Od razu wspomnę, że warto moim zdaniem wybrać najwyższą wersję Highline. Bo to nie tylko więcej chromu na listwach, ale przede wszystkim inne, znacznie wygodniejsze fotele. Siedzi się w nich naprawdę...
~rcj
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Na razie zrobione 10kkm bezawaryjnie, średnie spalanie 6,6 (dużo) po mieście i autostradach z prędkościami bliskimi maksymalnych. Przy spokojniejszej jeździe poniżej 6. Lakier bardzo miękki , zarysować go to żaden problem.
~mrkomar
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Bardzo komfortowe auto w podróżowaniu! Świetne wyciszenie (mimo, że pod maską diesel), dobre - wielowahaczowe - zawieszenie, bAAAArdzo długa skrzynia biegów (na 5. tym biegu 2 tys obrotów przy aż 115 km/h!) sprawia iż auto jest jeszcze bardziej oszczędne, precyzyjny układ kierowniczy. Po przesiadce z golfa V a więc samochodu poprzedniej generacji, jest fajny progres :) POLECAM
2,9
~Pioter
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Ogólnie nie polecam - uważam, że po pierwsze auto jest przecenione - za ponad 80 000 zł (highline) jetta powinna oferować zdecydowanie lepszą jakość. Najlepiej podsumuje to stwierdzenie kierownika ASO - \"to już nie jest ten VW co kiedyś\". Tyle w temacie. Odradzam zakup.
~Andrzej
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Przednie siedzenia to porażka, mam 83 kg, 175 cm wzrostu, czyli należę do przeciętnych. Po 100 km trzeba robić przerwę bo siedzenia są fatalne. Zmuszony jestem wozić odpowiednią poduszkę a w najbliższym czasie postaram się o wymianę całego fotela. Porażka VW.
~Marian
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Najlepsze auto w mojej historii !!! Spalanie rewelacyjne, samochód wart swojej ceny.

Volkswagen Jetta VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~Andrzej
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Jetta po blisko 3 latach eksploatacji będzie wymagała poważnych napraw. Całość opisałem na końcu w komentarzu
~alfa159
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Dotychczas bezawaryjne, przestronne, duży bagażnik, bardzo niskie spalanie.
~aa
4,1