Lista ocen Volkswagen New Beetle (92)

~Anka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Pomimo drobnych wad (psujace się drobne elementy wyposażenia), auto jest spelnieniem moich marzeń!
~Gin sub555@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
elastyczność silnika rewelacyjna, od 1500 obr/min już ok 80% max momentu obrotowego, prawie jak diesel, ale to benz. kultura pracy na 5 z minusem (Silnik)
~mechanik vag
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Volkswagen do 2000 roku produkował znakomite auta i New beetle z początku produkcji też jest super, mimo że jest Mexykański przewyższa auta amerykańskie które mieliśmy w domu niezawodnością.
~rat
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto jest super!Prowadzi sie bajecznie no i wyglada bajecznie ale jest to moja opinia bo wiem ze znajda sie ludzie ktorym wyglad auta nie odpowiada.Goraco polecam!Znajomi moi ktorzy jezdzili juz wieloma autami byli naprawde pod wrazeniem po krotkiej jezdzie tym autem.
~Mg
Hatchback 2.5 150KM 110kW
Bardzo dobre auto. Duże dla dwóch osób. Wystarczająco mocne do miasta i na trasę. Wzbudzające skrajne reakcje: od uśmiechu i rozmów o aucie, do dziwnych zachowań innych kierowców: przyspieszanie gdy są wyprzedzani czy wyprzedzanie mnie zaraz po byciu wyprzedzonym (?!).
~Azart
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Relatywnie patrząc na całokształt to auto naprawde godne polecenia. Silnik dostarcza odpowiedniej mocy do jazdym tym autem, płyta podłogowa golfa doskonale sprawdza sie na naszych polskich drogach a sumujac koszty utrzymania napewno nie wybrał bym diesla chociaz by z racji pracy silnika. Wiadomo ze benzynka ma swoje wady i zalety ale ja chyba widze wiecej zalet:)... widocznosc w tym aucie naprawde jest spora a do tego sam charakter nadwozia...
~DarekM
Cabrio 1.4 i 16V 75KM 55kW
To jest opinia osoby zakochanej w tych samochodach , więc drobne problemy lub niedogodności nie wpłyną na moją opinię.
~MarcinS-c
Hatchback 2.0 115KM 85kW
ogólnie świetne autko, jesli ktoś lubi być zauważanym czy oryginalnym
~an-car
Hatchback 2.5 150KM 110kW
Co tu dużo mówić - autko cudnie się prezentuje, jest bardzo wygodne i stosunkowo oszczędne.
4,1
~stenn
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Stara jednostka ale niezawodna, nie wyżyłowana. Wystarczajaco sie zawija. Odpowiednio trzymając go na obrotach dynamiczny. (Silnik)