Lista ocen Volkswagen New Beetle (92)

~siopek32@wp.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Bardzo elastyczna praca silnika czuje się moc przy dodaniu gazu na każdym biegu (Silnik)
~Serg
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Rewelacja, jeżeli jesteś psychicznym dzidziusiem lub babcią - zapomnij. Jeżeli chcesz mieć turbo zabawkę, cudo istne - KUP! Jesteś kobietą - kup, długo sobie nie pojeździsz, bo ci mąż zabierze. Jesteś facetem - kup, zrozumiesz co to fun car.
~Kroko
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dla pasażerów z przodu - doskonała dla pasażerów z tyłu - wyrazy współczucia (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Furby
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Moc podniosłem Chiptuningiem, mam teraz 125 KM i teraz samochód jedzi bardzo dobrze, poprzednio było przecietnie ;-) (Silnik)
~kleo
Hatchback 2.0 115KM 85kW
w środku w miarę cicho, ale praca silnika jest charakterystyczna i słyszalna. (Silnik)
~jeerry
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Bardzo elastyczny jadzie się jak tdi. 40 na 5 i jak depnę to się dobrze zbiera. Tu w danych podają że do 100 km w 11 s. bzdura ja w 8 s mam 100 km . A nowy beetel 2012. 2.0 FSI 200KM ma 7.5s czyli praktycznie to samo dodali 80KM i co z tego jak dołożyli z 500kg. (Silnik)
2,9
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
mam ten samochod 3 lata rok temu kupilem cabrioleta mam je dwa i sa super fajnie do siebie pasuja czerwony i granatowy ten samochod jest poprostu mistrzostwem
~Daga-->seaniczka@op.pl
Cabrio 1.4 i 16V 75KM 55kW
Ja jestem bylam i chyba zawsze bede zachwycona tym autem.Kupilam mojego pierwszego w 2003 i byl to rocznik 2000,jestem bardzo zadowolona,po mimo ze auto kupione bylo uzywane to nie dzialo sie nic az do momentu kiedy zaswiecila mi sie kontrolka ABS bez zadnych objawow stracenia takiej funkcji. Nie sprawdzilam tego jeszcze ale zamierzam w najblizszej przyszlosci.W 2004 kupilam New Beetle Cabriolet (mieszkam w USA) jestem zachwycona, nie dzieje...
~Stels
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
To po prostu mini-porsche!!sliczny,wygodny-spełnienie marzeń!noo w sumie jest jeszcze jedno marzenie do spełnienia-new beetle cabrio!!!
3,5
~seb-q
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto bardzo fajne jednak z tyłu miejsca za mało i nie nie tak wygodne jak Golf IV.