Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B8 Variant Facelifting

280 KM, ponad rok temu
Silnik 2.0 TSI 280KM 206kW
Rok produkcji 2020
Volkswagen Passat B8 Variant Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW od 2020 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Układ elektryczny
Zawieszenie
Auto jest moim biurem , zatem postanowiłem wydać sporą ilość pieniędzy by praca stała się odrobinę milsza tak się jednak nie stało. Wyjątkowo nie fortuna szybka i bezmyślna decyzja sprawiła ze musiałem się męczyć z tym passatem . Wyciszenie można zaliczyć do słabych ( teraz to wiem ) osiągi piorunujące jednak czar prysk bo passat potrafi wiele pod warunkiem jazdy na wprost , tak to auto w zakrętach to kpina z kierowcy bo mamy moc a jednocześnie auto prowadzi się jak taczka . Dodatkowo zaledwie w dwa lata odwiedziny serwisu stały się codziennością niedomaga w tym aucie wszystko , mając sporo aut oczekiwałem czegoś minimalnie dobrego ale Passat B8 280 KM to koszmar strata czasu a ten jest jak złoto dla mnie . Wykończenie i jakość materiałów ja by nie patrzyć za topową wersję woła o pomstę do nieba , tapicerka , spasowanie , piski zawieszenia , rdzewiejące tarcze i setka innych . Dwa lata i nienawidzę tego auta dodatkowo w tej nienawiści pomaga mi serwis nieudolny i arogancki na zasadzie przylazł i kolejny raz żąda ! by naprawili , żenada to synonim VW nigdy więcej a na pewno przez kolejne 10 lat nie zajrzę do salonów VW .
KOSA
Wszyscy wiedzą że DSG jest dziś raczej przeciętne .
Nie do tego auta , nie wyczuwalne auto , w zakrętach nieprzewidywalne . Układ hamulcowy dobry wystarczający do tego auta .
VW ciągnie na dawnych opiniach , i wykorzystuje dodatkowo przekupnych YT i na koniec mamy miernotę ale się dowiesz jak jest za późno
KATASTROFA nigdy nie miałem tyle kłopotów
Silnik i skrzynia OK

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TSI 280KM 206kW [l/100km]