Lista ocen Volkswagen Phaeton (66)

~Toma
Sedan 3.0TDI-CR V6 DPF 4Motion Tiptronic 240KM 177kW
Za całokształt jak wyżej pięć gwiazdek nie ma do czego się przyczepić bezpieczeństwo komfort na bardzo wysokim poziomie.
~Toma
~Majster AŻ hooo!
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Auto z najwyższej półki. Konkurować może z ekskluzywnymi modelami wszystkich marek.
~Zz
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Radość z jazdy do cena zakupu i kosztów utrzymania czynią ten samochód naprawdę wyjątkowym.
~Jacek
Sedan 3.0TDI-CR V6 DPF 4Motion Tiptronic 240KM 177kW
Dwa lata i 34 tyś km tyle trwała i nadal trwa moja przygoda z Phaetonem . Jeździłem bardzo wieloma samochodami s klasą ,bmw 730, ale Phaeton jest od tamtych modeli po prostu lepszy. Bardzo komfortowy ,i wręcz luksusowy samochód który daje kierowcy dużą przyjemność z prowadzenia.
~DTR-LS
Sedan 4.2 i V8 40V 335KM 246kW
Bardzo dobre auto, posiadam od 2 lat prawie, przejechane ok 60 tys. Poza skrzynia biegów - tylko drobne awarie. Wyciszenie, komfort, wyposażenie wzorowe. Jestem bardzo zadowolony
3,7
~jet-transport
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Szybka reakcja na redukcję, płynnie przełącza. Czasem coś szarpnie przeniesieniem napędu ale to pewnie jakis luz na wale czy gdzies.. (Skrzynia biegów)
~gps
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Auto dla wymagających. Jak komuś nie przeszkadza znaczek na masce to niech bierze w ciemno.
~Pawel
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Najlepszy samochód jakim jeździłem. S-klasa była gorsza!
~SYBIR@WP.PL
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
ZIMNY SZARPIE, PO 140 TYS DO WYMIANY POMPOWTRYSKIWACZE (Silnik)