Konkurs gokartowy - tydzień 3

Volkswagen Phaeton - Oceń swoje auto

lista silników Volkswagen Phaeton

Oceny Volkswagen Phaeton

4% lepiej niż w segmencie Auta luksusowe (4,36)

dodano 18.01.2011 21:30:41 przez

Auto całkiem przyzwoite, trzeba przyznać,że ma klasę. Niestety to "tylko" Volkswagen i ludzie patrzą dość sceptycznie na ten model. Mam małą firmę niemalże stałych odbiorców więc jakoś na prestiżu mi nie zależy ale wątpię żeby prezes/ szef/ dyrektor pokazał się w tym a nie w np. Audi A8 czy BMW 7. Po za kilkoma niedociągnięciami auto jest super. Spokojnie mogę powiedzieć,że może konkurować z Lexusem czy bliźniaczym Audi ale do poziomu Mercedesa czy Jaguara brakuje mu sporo.Jakość materiałów jest na wysokim poziomie ale nie na najwyższym. Dla kogo? Skoro nie dla prezesa to może dla małych firmowiczów takich jak ja, może dla ludzi ceniących wygodę za niewygórowane pieniądze a może jako 2 limuzyna w domu zaraz po BMW 7? Ustalcie sami czego oczekujecie od samochodu tej klasy i zdecydujcie. Nie kupię go 2 raz ale jeśli wyjdzie jakaś nowsza wersja z chęcią pojeździłbym nią. Temu autu brakuje czegoś. Mercedes jest z lekka majestatyczny, BMW z lekka sportowe a Volkswagen? Z lekka... normalny i może właśnie to jest jego problem,że częściej stawia się go koło Passata niż koło Audi A8.

dodano 08.04.2013 20:47:03 przez

Jest to samochód klasy premium tak więc koszty też tej klasy. Ale wrażenia z jazdy są bezcenne. Jak na ten rok samochód wyposażony we wszystko ja akurat miałem samochód po ambasadzie tak więc MAX. Nawet przy 160km/h odchodzisz każdemu młodemu ścigantowi w samochodzie taty. Polecam navi połączone z tel nigdy nie stałem w korku na niemieckich autostradach zawsze dostawałem komunikat o problemach na wyznaczonej trasie. 5,0tdi to prawdziwy smok pożera trasę rówie szybko jak paliwo ze zbiornika. Ale jest mega komfortowy.V 10 cierpi na wycieki oleju i potrafi go trochę wziąć również przez turbiny. Cennik jest zawsze podwójny bo wszystkiego jest 2 razy więcej niż w "normalnym" samochodzie. Oleju w silniku 12L. Wyjazd do ASO na podstawowy przegląd 3-4 tyś. Spalanie realne 10-13L

dodano 03.09.2006 14:14:05 przez

Jeśli kogoś stać na taka klasę samochodu to polecam. Mówią, że prestiz nie ten ale cena też inna niż w tych prestizowych autach i nie kradną jak np. S- klasę czy BMW 7 czy Audi A8. Moim zdaniem spokój jest b. ważny i nie muszę oglądać się za siebie czy nie mam nieproszonych chętnych na mój wóz za sobą.

dodano 06.01.2012 22:41:19 przez

Bardzo dobre auto,nie rzuca się w oczy skromny Volkswagen (samochód dla ludu)jeśli komuś zależy na prestiżu to oczywiście nie ten adres,ale jeśli ktoś chce wygodnie jechać i się nie zastanawiać,czy aby widoczne we wstecznym lusterku czarne BMW nie jedzie dziwnie długo za nim,to polecam.

dodano 19.12.2007 02:32:34 przez

Wspaniałe auto, doskonale zestrojone,przyjemność z jazdy napewno większa niż w BMW, jednak olbrzymi niesmak pozostawia brak oprogramowania do nawigacji po Polsce ! Nie wiedzeć czemu firma VW nie może zaoferować właśnie tylko do Pheatona płyty CD z nawigacją Polski i choćby Czech.

dodano 09.04.2006 11:07:18 przez

Samochod wspanialy moim zdaniem lepszy niz poprzednia generacja mercedesa S i BMW7 . Kady patrzy na znaczek a ten samochod niczym nie ustepuje najlepszym w tej klasie.Jesli ktos mysli o takim samochodzie radze brac Phaetona pod uwage!

dodano 01.11.2011 11:27:41 przez

Samochód nie jest zły i w miarę tani, ale to tylko prosty, szary volkswagen. Ta marka nigdy nie dotrzyma kroku Mercedesowi czy BMW, to dwie marki bardzo oryginalne i charakterystyczne dla siebie, a Audi to drugi volkswagen, zero oryginalnośći

dodano 08.05.2010 22:23:07 przez

bezbłędny samochód z klasą, bezpieczny, komfortowy, cichy,przyspieszenie jest więcej niż dobre, trochę szkoda że tego nie za bardzo czuć, bardzo dobrze jest wyciszone. Dyskretna elegancja, coś w rodzaju Volvo s 80 tylko lepszy

dodano 06.12.2010 16:24:42 przez

nie przekonam do tego auta tylko kierowców audi 8, no i szczerze chciałem kupić a8, w tej chwili mając wybór posadziłbym tyłek do vw.

dodano 24.08.2009 17:41:57 przez

Jeśli nie wyznajesz zasady,że jak nie ma gwiazdy to nie ma jazdy no i jeśli jesteś już po 50 to lepszego auta nie znajdziesz.

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 2 000 km. Silnik: 5.0 390KM, benzynowy.

Suzuki SX4 1.6 VVT 4WD Comfort PLUS

Suzuki SX4 1.6 VVT 4WD Comfort PLUS

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Phaeton, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Phaeton