Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback (108) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Przestrzeń dla kierowcy jest dobra siedzi się wygodnie do wszystkiego blisko i pod ręką. Pasażer z przodu ma jak kierowca tylko bez pedałów i kierownicy tak że i mu jest dobrze :) Jeśli chodzi o tył to trzech rosłych chłopów nim jechało i nie narzekali no może przy wsiadaniu i wysiadaniu bo to wkońcy trzy drwiowy jest samochodzik tak że przez pochylane siedzenia trzeba się przedostać ale miejsca dla trzech wystarczyło a dla dwójki pasarzerów...
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
tu niestety nie jest za fajnie. jako kierowca szoruję głową o sufit, mimo że jestem niewysoki. może to być wina złego ustawienia siedzeń ;) Pasażer nie może narzekać, to chyba najlepsze miejsce w aucie ;) O ile jednak z przodu da się pomieścić, o tyle z tyłu jest już naprawdę ciasno. w praktyce więc z samochodu pięcioosobowego robi się czteroosobowy, gdzie dwie siedzące z tyłu nie mają komfortowych warunków...
~lobooz
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Nigdy bym nie uwierzył, że tak małe auto może byc tak przestronne! Miejsca bardzo dużo-dla kierowcy, pasażera i pasażerów z tyłu. Jeszcze nikt nie narzekał. Wsiadanie i wysiadanie z tylnej kanapy nie stwarza żadnych problemów. Zwróćcie tylko uwagę na linki mechanizmu składania fotela. Bagażnik jak na zewnętrzne gabaryty- OGROMNY! I kto by pomyślał, że to auto było projektowane w latach 70-tych!
~RoN
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
z przodu ok, z tyłu...no cóż-van to to nie jest, ciasno (nie jestem olbrzymem i już przy moim ustawienu fotela nie ma z tyłu miejsca na nogi) Stanowczo nie polecam kierowcom powyżej 180cm wzrostu. Jeszcze jeden mankament-niższe osoby (kierowcy) mają problemy z wysiadaniem z przodu jeśli przysuną fotel tak,żeby było im wygodnie. Ale to akurat wada wszystkich niemieckich samochodów z tego okresu produkcji
~ralph03@o2.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Z przodu mimo 189 cm jakos sobie radze. Za mna zmieszcza sie tylko na prawde mali pasazerowie. Czesto czuje jak ktos w siedzenie wjezdza mi kolanem. Siedzenie od kierowcy posiada regulacje wysokosci [choc raczej to jest regulacja kata pochylenia fotela], dzieki temu nie zawadzam glową o podsufitówke. Z tylu 3 pasazerów ledwo sie miesci. Maja ciasno i niewygodnie.
~Fuuura
Hatchback 1.3 KAT 75KM 55kW
Mam 196cm i za sterem się mieszczę ale za mną to jest niewesoło. Na miejscu pasażera z przodu nogami wbijam się w deske rozdzielczą. Osoby średniego wzrostu i niskie mają miejsca pod dostatkiem. Z tyłu praktycznie nie ma miejsca na nogi ale przecież auto nie ma 5m długości. Zresztą rzadko kiedy kogoś tam goszczę. Ciężko wsiadać na tył.
~adamczerski@wp.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Jak na te lata i wymiary z przodu wygodnie, z tyłu całkiem całkiem (pamiętając że to auto z segmentu b i to z początku lat 90) - wygodniej się siedzi niż w starej fabii i w mojej cordobie. Jednak wchodzenie do tyłu to masakra a żeby wyjść to już trzeba być niemalże cyrkowcem
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
tu skandal-fotel kierowcy nie jest na wprost kierownicy-skoliozy idzie sie nabawić! z przodu dwie dorosłe osoby obijają sie łokciami! za to z tyłu jest super wygodnie w brew pozorom! jeśli masz takie auto to daj komuś kluczyki niech jedzie a ty usiądź z tyłu:-)
~bielek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Autko małe więc ciasne. Za mały zakres regulacji fotela. Osoba powyżej 1.90m nie będzie mogła odsunąć fotela na odpowiednią odległość. Poza tym bardzo wąsko. Przewożąc pasażera, przy każdej zmianie biegu na trójkę i czwórkę będziesz uderzać ręką w jego/jej nogę :)
~Grzesiek 0_o
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
dalem 3 gwiazdki a nie 2 bo jednak kierowca jak se wyregoluje i pocisnie fotel to ma wygodnie a jak ktos ma regulacje wysokosci jak ja to ma juz bajer:) ale za to tyni pasazerowie...krzyzyk na droge nie dosc ze na szerokosc malo to i na nogi znikoma
Volkswagen Polo II Hatchback