Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback (87) - Widoczność

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Widoczność jest bardzo dobra widać z przodu, widać z tyłu i pobokach również :) Nie trzeba wytężać wzroku aby coś dostrzec ani zastanawiać się przez którą szybkę bylo by widać lepiej lub w które lusterko spojrzeć. Poprostu jak spojrze tak widze nic mi nie przeszkadza ani nie zasłania :)
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Sądzę, że widoczność jest naprawdę bardzo dobra. Szczególnie w mieście przydaje się sylwetka coupe, bo można idealnie manewrować na parkingach. W mieście wciskam się w każdą lukę, a inni patrzą na moją Polę z zazdrością:D. Brak znaczących \"martwych punktów\".
~Fuuura
Hatchback 1.3 KAT 75KM 55kW
Idealna. Widać wszystko i wszystkich.Nie trzeba domyślać się gdzie auto się kończy, bo wszystko widać. Posiadam wersje ABC (absolutny brak czegokolwiek) więc niemcy pożałowali nawet prawego lusterka co mnie okropnie denerwuje przy zmianach pasa ruchu na prawy.
~ralph03@o2.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Widocznosc doskonala. Mam wersje pseudokombi. Widocznosc jest co najmniej taka jak w akwarium. Duze szyby ulatwiaja cofanie. Niestety martwe punkty wystepuja. Problem na pewno rozwiazaloby wieksze wewnetrzne, panoramiczne lusterko.
~lobooz
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Przeszkadzają mi jedynie przednie słupki. Reszta jak w szklarni! Trzeba dbac o pióra wycieraczek i dobry płyn do spryskiwaczy. Zaskoczyło mnie i mechanika to, że działa ogrzewanie tylnej szyby.
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
przez te wielkie szyby dziwne by było jakby ktoś powiedział ze jest źle!!! wręcz jest super!!! tylko na jałowym biegu lusterko od kierowcy drży jak diabli i nic nie widać!!! trza dodać gazu i sie poprawia
~REDO
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Widocznośc nie najlepsza wiele do życzenia pozostawiają lusterka króre zbytnio odstają od drzwi co utrudnia widocznośc szczególnie w prawym lusterku. Denerwujące są równiez dzielone przednie szyby.
~Robert'98
Hatchback 1.0 40KM 29kW
Lusterka okropne - powiększające, nie da się ich samemu ustawić. Nie raz martwy punkt prawie doprowadziłby do wypadku. Muszę używać dodatkowego małego lusterka wewnętrznego.
~Zły Sławek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Do przodu i na boki jest doskonale. Niestety lusterka to jakiś dowcip. Mimo że duże to zniekształcają obraz tak, że ciężko ocenić odległość. Do tego martwe pole jest olbrzymie.

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~AbramS
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Tu nie można narzekać widać wszystko dookoła samochodu (mam mersję pseudo kombi) po przesiadce do np. toyoty corolli hatchback miałem bardzo duże kłopoty z cofaniem
Volkswagen Polo II Hatchback