Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback (121) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Pojemność 1043 tak że nie mogę narzekać poprostu oszczędny i nawet gazu mi się nie opłaca w niego ładować bo było by to bez sensu :) A gdybym miał piąty bieg to by palił jeszcze mniej :)
~Surfer
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
co tu dużo mówić, nie ma sobie równych, spalanie na poziomie 4-5 l ropy to mistrzostwo, części tanie, dużo zamienników, a jeśli któś jakkolwiek zna się na samochodach to większość napraw można wykonać samemu.
~whosayn@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
super auto jeśli chodzi o eko, nie dużo pali, olej na 10tyś km trzeba dolać ok 1.5 do 2 litrów, polecam orlena do maszyn budowlanych półsyntetyk 10w40, nie lać w żadnym wypadku mineralnego
~maciej cz.
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
to jest najwieksza zaleta tego auta. na trasie zuzywa mi 4.5 litra ON, w miescie okolo 5.5 na 100km. naprawy tez niedrogie, jesli chodzi o czesci to tansze sa z modelu nieco starszego z silnikiem 1.3D
~intruz
Hatchback 1.0 45KM 33kW
a tu rewelacja , taniej niż podmiejszczakiem czy skuterem , benzyny nie wiem nie używam . A gazu to już niżej . Ale żeby wzięła 8 L lpg to się trzeba nieźle starać ,
~Grzesiek 0_o
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
tu bez wahanie 5. u mine nie wiem jak u innych trzeba bylo sie niezle natrudzic aby lyklo 7 literQw. Naprawy jak wyzej napisalem latwe i nie drogie ceny czesci (sam sobie naprawiam).
~adamczerski@wp.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
miasto (warszawa z korkami) 8 litrów, trasa gdy jechałem spokojnie 90-120 km/h - 5,7 l. mierzyłem kiedyś podczas jazdy na białorusi od mińska do granicy non-stop 150 km/h - 9 litrów !
~RoN
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
auto jeździ prawie wyłącznie w mieście na odcinkach 5-7 km, więc silnik jest wiecznie niedogrzany.Z tego powodu spalenie nie należy do najniższych ok 9-10l/100km
~bielek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Zużycie paliwa jak na silnik 1 litrowy całkiem spore (średnio7-8 l. gazu na 100). Ceny części zamiennych jedne z najniższych na rynku (pod warunkiem, że nie orginalne)

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dodarka@z.pl
Hatchback 1.3 KAT 75KM 55kW
LPG : na trasie ok.6,5l/100km (potrafi spalić i 6l), na mieście różnie - ok.8l; proste (czyli tanie) w naprawie, części niedrogie i dostępne (np.lusterko boczne na szrocie 50zł)
Volkswagen Polo II Hatchback