Oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.3 55KM 40kW 1994-1995

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.3 55KM 40kW 1994-1995

2,1
~abc
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Samochód nie dość, że pali jak smok (8 na niskich obrotach w trasie to mało śmieszny żart jak na te gabaryty i silnik), to wszystko się w nim sypie; w ciągu roku do wymiany całkowicie zgnite po kilku latach progi, źle wchodzące biegi (na "1" potrafił wejść wsteczny), przeguby, wskaźnik paliwa, mechanizm trzymający klapę bagażnika... Jeździ się tym dziadem po prostu źle: słaby silniczek zwalnia pod lekką górkę z 70 na 50 i bardzo pomału nabiera...
~Piotr
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Auto mam od ponad 20 lat 290 tyś przebiegu z silnikiem 1.3 ADX bez gazu. Szukam kolejnej dla żony w ładnym stanie choć wiem, że nie będzie łatwo znaleźć. Polecam auto, takich już nie wyprodukują. Ostatni z tych dobrych VW.
~Piotr
~Emilio
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Uważam je nie zawodne po przejechaniu ponad 130 tys. km. Bardzo dobre auto dla studenta, bądź osoby jeżdżącej po mieście. Auto dobrze się prowadzi, bezproblemowe w zaparkowaniu. Niskie koszty eksploatacji.
~Afrok
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Ogólnie autko doskonałe dla osoby która dopiero zdała prawko i poszukuje niedrogiego, niezawodnego samochodu którym niedrogo doskonalić będzie umiejętności, autko stworzone do poruszania się w mieście lub jako drugi/dodatkowy środek transportu w rodzinie, na trasy lub jako podstawowe auto do przewozu rodziny (w tym małych dzieci szczególnie, bardzo mało miejsca na fotelik jak się przesunie fotel kierowcy) stanowczo odradzam ten samochód.
~Krzysiek
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Posiadam Polo od 2lat i ogólnie jestem zadowolony,auto godne polecenia-ekonomiczne a silnik i skrzynia bardzo elastyczne i niezawodne.Miałem kilka usterek:rozrusznik,linka sprzęgła, katalizator(to prawdopodobnie wina paliwa) poza tym OK.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pyper7@wp.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Autko kosztuje troche wiecej niz inne auta tego segmentu z tego roku ale ceny nie roznia sie miedzy soba bardzo mocno wzamian otrzymujemy bardzo niezawodne auto z calkiem niezlymi materialami wykonczeniowymi i sadze ze wmiare wygladajace.
4,1
~Kamel
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Ciekawy samochód do zastosowań miejskich, długa trasa nie do końca jest przyjemna, ale da się (bardzo wygodne fotele). Trwałość elementów zawieszenie, przeniesienia napędu, wnętrza i karoserii jest na wysokim poziomie.
3,5
~somiks@op.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Jesli uwzgledni sie rok produkcji i segment samochodu to ocena jest dobra. Samochod zwlaszcza dobrze radzi sobie w miescie (ale nie zakorkowanym) i na krotkich trasach do 80 km. Jazda powyzej 120 na godzine albo na odleglosc powyzej 100km jest malobezpieczna albo meczaca (niedostosowane fotele, slabe wycieszenie, brak poduszek, slaby silnik).
~karol19
Hatchback 1.3 55KM 40kW
bardzo fajny samochodzik!jesli posiada dobre wyposarzenie (wspomaganie,podgrzewane fotel,szybersach)jest bardzo wygodny:)jesli ma szeroki zderzak to wtedy jest naprawde ladny!szczegolnie dla kobiet:)polecam
Volkswagen Polo III Hatchback