Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW 1996-1999 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jagers77@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Myślę że jest wart swej ceny pod warunkiem że nie jest to auto "gołe" a takich mnóstwo sie spotyka oraz cena nie jest zdjęta z księżyca
~Kris G kris78@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Cena wygórowana jak na porównywalne wyposażenie aut tej klasy, jednak jest to właściwa cena, jaką płaci się za naprawdę dobre, trwałe i niezawodne auto.
~Polo 6n
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Każdy ma inny portfel. Dla mnie dobra cena za świetną jakość. Lepiej czasami wydać więcej żeby później nie było rozczarowań i płaczu.
~białasowatość
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Za taką cenę nie można spodziewać się cudów. Dobry samochód za przystępną cenę. Zdecydowanie wolę go niż jakiegoś "cinkusia" :-)
~KUBA
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
pożądne egzemplarze można kupić za klika tyś zł. Nawet za wersję z klimą, podgrzewanymi siedzeniami itp...
~smarekxy@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Nie wiem ile kosztowal nowy, ale jako uzywany 8-letni samochod z tym wyposazeniem 10tys zl jest dobra cena.
~godny uwagi "polo"
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
jak na taka cene to auto gadne uwagi ja z calym sercem polecam naprawde nie bedziecie zalowac
~tomaj
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Naprawdę warto wyłożyć kilka % wiecej żeby później wydać kilka % mniej i mieć więcej czasu na uroki życia;-)
~Zmrol
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
cena jesli chodzi o taki samochód nie jest wygórowana i długo sie utrzymuje, poprostu nie traci sie na nim
~kyus@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
vw polo jest jednym z drozszych sam. w swojej klasie ale warto zaplacic ... nie zawiedzie ...
Volkswagen Polo III Hatchback