Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW 1996-1999 (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Polo 6n
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
5 za kilme 3 za ogrzewanie razem 4. W upały klimatyzacja działa wyśmienicie zimno jak w lodówce. Gorzej z wentylacja podczas deszczu i w zimnie - trudności z odparowaniem szyb, po prostu sobie z tym nie radzi, ale nie jest aż tak źle.
~godny uwagi "polo"
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
bardzo dobrze grzeje nie mam zastrzezen co do tego. w wersji z klimatyzacja jest tak ze jak sie ja wlaczy od razu robi sie zimno a nie jak czasami w innych ze trzeba czekac
~białasowatość
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
To duży minus tego samochodu - wentylacja nie daje rady dokładnie odparować szyb w czasie deszczu. Nagrzewa się dość wolno - dopiero po 15 minutach jazdy jest ciepło.
~smarekxy@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Jak dla mnie bomba - bardzo szybko nagrzewa sie zima, latem tez nie mam problemow - mam wersje z klimatyzacja reczna, ktora szybko i skutecznie chlodzi.
~KUBA
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Wszystko OK! Ja miałem wersję z klimą, działa naprawdę fajnie max. schłodzenie do 6 st. Celcjusza. Nagrzewa sie również szyko.
~spit
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
chyba tak jak w kazdej klasie innych marek.zaznaczam ze posiada klimatyzcje wiec latem jest miło.
~PHL
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Ogrzewanie jest bardzo dobre dmuchawa naprawde spełnia swoja role szczególnie w zimie
~Gofiarz a teraz Polówek
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Auto zagrzewa się szybko wentylacja chodzi dorze, studzenie ?- przydałą by sięklimatyzacja w duzym upale.
~Juniorrow
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
mam wersje z klimatyzacja wiec nie mam problemow w lato. W zimie tez OK, wystarczy dbac o filtr p.pylkowy
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
8,1
10,6
~kyus@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
przy swiezo wymienionym filtrze mikropylkow dziala bez zarzutu ... zarowno latem jak i zima ..
Volkswagen Polo III Hatchback