Oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2009

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2009

~Bubczan
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto rewelka....poza jednym....zaczyna pomału żżerać go rdza. Ma już 13 lat, nie jest garażowane więc to i tak chyba nieżle. Poza tym nic tylko jeździć i serwisować zgodnie z zaleceniami. Mam wersję komfort co jak na miejske auto było rzadko spotykaną wersją. Grzane fotele. full elektryka, klimatronic. Jestem bardzo zadowolony z użytkowania tego samochodu. No i moc....jak na takie autko 100 koni i 240Nm to super sprawa. Auto naprawdę godne...
3,5
~Palec
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto jest bardzo oszczędne i tanie w naprawach ja miałem pecha i musiałem wymieniać skrzynie biegów co nie było aż tak bardzo bolesne dla kieszeni ale to bardzo zepsuło bardzo dobre wrażenie jakie zrobiło na mnie POLO.
~rogurce
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Jak na auto tej klasy nie mam się czego przyczepić. Auto idealne dla kawalera. Kupione zadbane z pewnych rąk. Nie wymaga dodatkowych nakładów. Tankuję i jadę, bez obaw czy dojadę do celu. Mówią, że polo jest dla kobiet. Może i kobieta lepiej by w nim wyglądała, ale co zrobię że akurat taka perełka mi się trafiła.
4,1
~xawierr
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
zastanawiam sie co bym zmienil w tym aucie? chyba nic, jest naprawde dobre choc czasem drogie. choc przebieg jest duzy i lata leca to naprawde auto godne polecenia. wczesniej mialem polo III 1.4 benz auto dobre ale rdzewialo, reszta rewelacja, tu nie ma rdzy. 1.4 tdi 2004 r wersja cross chodzi glosniej ale niczemu nie ustepuje( procz osiagow) temu 1.9 tdi. wszystkie polecam
~jabol
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
uwazam ze to najlepsze auto tej klasy przy najmniej z moim silnikiem. mowilem sobie ze nie kupie juz drugiego vw bo trzeba troche zaplacic za nigo(21tys) ale nie zaluje ani przez moment zakupu tego samochodu. wydaje mi sie ze wiecej juz miec nie mozna w tej klasie i za te pieniadze:)
~koko
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Bałem się tak dużego przebiegu moje clio miało 101 tys przejechane za 9 lat, vw ma 160 tys za 4, ale nie ma porównania niemieckie auta są naprawdę lepsze, jeździłem corollą z 2006 r z przebiegiem 70 tys po Polsce zrobionym , naprawdę vw jest w dużo lepszym stanie niż toyota mimo 2 razy większego przebiegu, fakt toyota jeździła w Polsce a vw w Niemczech i pewnie głownie po autostardach ale fakt jest faktem.
~mariusz1922@tlen.pl
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
bardzo utrudniona jest wymiana żarówek reflektorach,oraz wymiana filta powietrza wentylacji jest utrudniona, spryskiwacze nie obejmują tej powieżchni co potrzeba, dostęp do bezpieczników jest fatalny,
~Nate;(;)
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Super autko, idealnie się zbiera , zawieszenie tez Ok , jedyny problem moim zdaniem to lekkość auta bo na zakrętach czuć nie pewność oczywiście jeśli ktoś jeździ szybciej
~Jarot
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Bardzo dobry samochód najlepszy moim zdanie w swojej klasie
~kysiek
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
rewelacyjny silnik 1,9 tdi! samochód bardzo oszczędny a zarazem dynamiczny. U mnie czasem drobne zgrzyty w skrzyni się pojawiają ale ogólnie auto godne polecenia!
Volkswagen Polo IV Hatchback