Volkswagen Polo IV 1.2 i 12V 64KM 2002-2005 - Oceń swoje auto

(432 oceny)

Volkswagen Polo IV Sedan - Oceń swoje auto Sedan

(4 oceny)

Oceny Volkswagen Polo IV 1.2 i 12V 64KM 2002-2005

1% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

autodna

dodano 10.12.2009 przez

Autko bardzo fajne, przyjemne i ekonomiczne ,czesci tanie ,spalanie ok 5.3 w trasie przy 100ce w miescie natomiast 6-6.3l/100km i tak bardzo dobrze patrzac na to ze silniczek troche wyrzyłowany bynajmniej moj 12V 64KM mistrz predkosci to nie jest ale 170KM/H jedzie takze jakes strasznej biedy nie ma.Samochodzik bardzo fajny i ładny moj jeszcze na alusach ..;-)... miejsca dośc dla wszytskich oczywiście 4 osoby bo jak ktos chce jezdic full komplet to polecam wieksze furmanki... spalanie realnie to 5,2-6,4 nigdy mi wiecej nie wyszło a jezdże normalnie .generalnie polecam wczesniej miałem tez polówke 6n 96 rok i walnołem nim 50 tys km i nic sie nie psuło centarlnie nic.;-) wiec zdecydowałem sie na nastepne narazie nie zawodzi chcoc zrobilem dopiero 15.ooo .jak ktos chce kupic polecam serdecznie i dziekuje za wasze opinie pomoagaja mi regularnie przy wyborach aut ktore kupuje narazie nie zawodza...oby tak dalej....nikt nie jest tak obiektywny jak sami uzytkownicy.. pozdrawiam wszytskich ktorym chciało sie pisać ku pomocy innym ;-)..

dodano 11.05.2003 przez

To moj pierwszy VW i ostatni. Na jakosci troche sie zawiodlem ale nie to jest najwiekszym minusem tego autka. Tydzien po zakupie zniknely kolpaki, nastepnie migacze z przednich blotnikow, nastepnie wycieraczki i znow migacze (kolpaki kupilem niefirmowe, niestety brak niefirmowych migaczy i wycieraczek), niedawno zastalem zniszczony zamek i klamke w prawych dzwiach. To niekomfortowo za kazdym razem zastanawiac sie czy samochod stoi jeszcze na parkingu czy moze zmienil juz wlasciciela.

dodano 12.06.2003 przez

Jak na autko tej wielkości jest wygodne, jazda 140-150 km/h na trasie bez żadnych problemów, dobre przyspieszenie podczas wyprzedzania (szczególnie jak się rozpędzi ;)), i bardzo ładne (ach, te reflektory). Z czystym sumieniem polecam.

dodano 05.06.2003 przez

No prawie doskonale. Wkurza mnie tylko, że jako Polak muszę kupić auto słowackie a nie niemieckie. Różnicę po prostu widać (wpasowanie elementów gorsze opony, tańsze materiały....). Fajne autko no i te okrągłe światła...

dodano 26.11.2013 przez

autko bardzo fajne dla dwóch osób, jest wygodny i przestronny. spodziewałem się, że silnik będzie trochę mniej palił. drugi raz kupiłbym to samo autko ale TDI.dynamiczniejsze i oszczędniejsze.

dodano 16.02.2014 przez

Auto spełnia wszelkie funkcje, do jakich zostało przewidziane.. Jest zgrabne, zwrotne, niewiele pali przy delikatnej jeździe. Na co dzień do jazdy po mieście - idealne.

dodano 30.03.2009 przez

Bardzo fajne auto, którego minusem jest silnik. na plus, niezła jakość, super wyposażenie dodatkowe. troche twardych plastików, ale i tak lepiej niz u konkurencji.

dodano 07.11.2005 przez

Bardzo awaryjny silnik,fatalne zawieszenie.ale nie sprzedam bo go lubie(a tak na prawde to moja zona bo ja jezdze honda accord i to jest piekne auto)

dodano 25.09.2006 przez

Dla mnie to cudowny samochod, jestem w nim zakochany :) Jesli ktos ma jakies pytania o rade itp sluze pomoca: jussi@konto.pl Pozdrawiam

dodano 23.03.2008 przez

samochód wygody i przestronny dynamika jazdy przyzwoita. Niezawodność to tylko mitologia i przesądy a w środku taki prosty i surowy