Oceny Volkswagen Scirocco III Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW 2008-2014

Volkswagen Scirocco III Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW 2008-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Scirocco III Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW 2008-2014

~Kyre
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Świetne auto do jazdy codziennej jak i sportowej.Spalanie jak to spalanie zależne od stylu jazdy jednak emocje dostarczone przez samo auto na trybie sport rekompensują każdą złotówkę.
~Foxu
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Super autko. Nadaje sie idealnie dla kogos z zacieciem sportowym, daje duzo frajdy z jazdy. Nic tylko lac do baku i cieszyc sie chwila.
~M.J.
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
jeśli chodzi o wygląd to wystarczy się nim przejechać po mieście i zobaczyć jaka jest reakcja ludzi na ten samochód Reszta jak dla mnie OK
~Michal
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Ciekawa sylwetka, przeciętne wnętrze, dobry napęd, sprawdzona jakość.
~Szofer
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
w 100 % spełnia oczekiwania , mały problem z widocznością na boki odczuwalny w zasadzie tylko w czasie jazdy miejskiej- trzeba uważać , poza tym to pierwsze moje auto które jeżdzi lepiej niż ja
2,4
~Filip
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Drgania przy wysokich obrotach samochód zjeżdża na bok miałem co chwile jakieś problemy nie polecam auta... (Silnik)
~mat
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Silnik lekko zmodyfikowany. wyszło 280KM i 400Nm, bardzo dynamiczny, jak na swoją moc w miarę ekonomiczny. Bez awarii (Silnik)
3,5
~Mariusz
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Silnik 2.0 tsi CAWB 200 km nie 210km jak w tabelce. Dosyć żwawy, momentami brak trakcji na przedniej osi ale do przeżycia. Problemy trapiące mój egzemplarz jak i większość samochodów z tym właśnie silnikiem to gromadzenie się nagaru w silniku. Dodatkowo problem z sterownikiem pompy paliwa, czujnikiem wałka rozrządu, przepustnicą i innymi drobiazgami. Generalnie silnik godny polecenia, kultura pracy na dosyć dobrym poziomie, elastyczność... (Silnik)
~MattBoss
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Posiadam w swoim Scirocco 3 tryby regulacji zawieszenia wiadomo na sporcie jeździ się jak "toczką". a wiadomo na Comforcie już jest całkiem inaczej. (Układ jezdny)
~gogo
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Moc 210 KM absolutnie wystarczająca do 100% zastosowań codziennego auta w Polsce. Słabszy silnik byłby chyba mocno niesatysfakcjonujący. (Silnik)
Volkswagen Scirocco III Coupe