Ocena kierowcy - Volkswagen Touareg I

Rok produkcji 2004
Volkswagen Touareg I 2.5 R5 TDI 174KM 128kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Całokształt super
Silnik poszedł na generalny remont przez zepsuty wtrysk. Nie fart co tu dużo pisać... Koszty naprawy heh nie rozmawiajmy tu o pieniądzach jak przystało na dżentelmenów ;) Kultura pracy jak dla mnie dramat, elastyczność super. Całokształt bez szału
Jak to automat wygodny ale wydaje mi się ,że jak na klasę tego autka jest zmulony i reaguje strasznie anemicznie na kick-down. Manual w tym aucie jest chyba trochę nie na miejscu.
Pneumatyka... mniam polecam. Może trochę waży ale robi robotę
Nie ukrywam ,że mogło by być lepiej zarówno do tyłu co jest dość oczywiste jak i same słupki z przedniej szyby są dość spore co nie ułatwia dynamiczniej jazdy w ruchu miejskim.
Jak to w vw wszystko jest na swoim miejscu i do poszukiwanego przycisku trafiamy wręcz intuicyjnie. Prosto schludnie czytelnie.
Mimo gabarytów wnętrza klima daje radę. Zima przed Nami.
Jeżdżę sam lub 2+1 ale i w 5 osób nie brakowało by miejsca. Ameryka
Przez kulturę pracy 2.5r5 tylko przeciętnie. Nie da się 5 garowego motoru wyważyć tak jak 4 lub 6 cio cylindrowego
Biorąc pod uwagę masę nie jest źle biorąc pod uwagę masę ale do miasta chyba lepsze jest inne autko. MIASTO: w dużych korach średnie spalanie wskazane przez komputer 16.2 na ciepłym silniku ZA DUŻO normalnie trzeba liczyć 12-14 litrów nie jadąc jak \"baba\". TRASA: W trasie zarobiłem min 9.9 da się na pewno mniej mam ciężką nogę mimo wszystko.
Mhm... oceńcie sami
Zdarzają się mankamenty. Cd się coś ostatnio nie wysuwa. I jeden siłownik tylnej klapy dokonał żywota.
Silnik padł przez uszkodzony wtrysk.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 R5 TDI 174KM 128kW [l/100km]

13,0