Oceny Volkswagen Touareg II SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW 2012-2014

Volkswagen Touareg II SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion  245KM 180kW 2012-2014 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Touareg II SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW 2012-2014

~Ttt
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Najlepszy Suv jaki miałem i jakim jeździłem.Poprzednie auta RAV4,SANTA FE,Q7 nie maja polotu do tego.Najlepsza rzecza jest spalanie ,mialem wczesniej Q7 i tam ciezko bylo zejsc ponizej 10l w trasie i 13-14 w miescie.Touareg to nowszy silnik na 4 walkach +bluemotion i widac potezna roznice.Na trasie Polska-Norwegia spalanie z calej podrozy 6.2l auto zapakowane do pelna (Ja,żona i bagaż) ,w miescie na zimnym silniku miesci sie w 10l.
~Tomasz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Ogólnie oceniam samochód na 4+ wpisałem doskonale :) Zawsze znajdą się jakieś punktu które są na minus, mnie osobiście denerwują naprawdę niewielkie sprawy: trzaski które pojawiają się w miejscu zamontowania rolety bagażnika, po wsadzeniu odpowiednich wygłuszaczy jest ok, druga sprawa to gabaryty :)) ale tego się nie da już zmienić, chciałem to mam, czasami parkowanie w mieście jest trudne - no ale kamerki naprawdę pomagają
~Bogdan4321
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Samochód bardzo ładnie się prezentuje. Jest wygodny i komfortowy po przesiadce z sedana jazda w długie trasy to przyjemność.
~Józef
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Bardzo ładna linia przestronny w środku dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów. Przestronny bagażnik. Samochód godny polecenia jeśli zakupiony z pewna jego przeszłością.
~z.g
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
elastyczny,przy 50 tys. przebiegu uszkodzony simering na wale (Silnik)
Volkswagen Touareg II SUV