Ocena kierowcy - Volkswagen Vento

Andrzej.Chechlinski@doskomp.loldz.pl, 22 lat temu
Rok produkcji 1992
Volkswagen Vento 1.8 75KM 55kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
Mam ten samochód od dwóch lat. Kupiłęm jako 8latka i przez pierwsze parę miesięcy chodził pięnie. Potem zaczęło się. Teraz czeka mnie ymiana przekładni od ukłądu kierowniczego, która poprostu pękła nie wiadomo czemu. Kodzt parutysoęcy złotych. Objawy piszczenie i skoki kierownicy przy manewrach np na parkingu. Oprócz tego klasyczne usterki jak w każdym samochodzie. Polecam g każdemu kto ceni sobie wygodę i niezłe przyśpiesznie. Bardzo duży bagażnik pomieści wszystkie graty na wakację i przeprowadzkę do innego mieszkania. Nie polecam części nieoryginalnych bo szybko je trzeba wymieniać na nowe. Wiem z autopsji!!!
Po 164 tysiącach na trasie przy 90 km/h pali mi 6/100 km. Jak na 10 letnie auto z silnikiem 1,8 to bardzo mało!!
Chodzi prawie jak w nowym samochodzie! Biegi wchdzą jednym palcem
Niestety jak na dzisiejsze cxasy to trochę mu brakuje ale jak na 10 lat temu to było super!!!
W ciągu paparunastu sekund w samochodzie robi się gorąco przy ujemnych temperaturach
Na fotelach przednich duuuużo miejsca z tyłu bez problemu zmieszczą się trzy osoby a i w 5 się dojedzie tyle, że nie za wygodnie
Do niczego
Jak na silnik 1,8 to w trasie boomba - 6l/100km W zimę po mieście 12
Za tą cenę otrzymujemy duży i wygodny samochód rodzinny mieszczący wygodnie pięć osób i dużo bagażu. Jak trafimy na model z klimą to w drogę... Zapraszam na stronę o Volkswagenie Vento: http://volkswagen.doskomp.lodz.pl
Nieźle, ale niektóre rzeczy trzeba wymieniać regularnie!!!
Volkswagen Vento