Oceny Volvo 460

Volvo 460 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo 460

~moje pierwsze Volvo
Sedan 1.8 90KM 66kW
Bardzo ciekawe auto o trochę już konserwatywnym wyglądzie. Bardzo przyzwoity stosunek jakość-wyposażenie-cena. Za tak wyposażonego niemca np: Vectra lub Vento z podobnym przebiegiem trzeba zapłacić DWA razy tyle co za VOLVO. Zalety to cena: mega wielki bagażnik, Super wyposażenie: Elektryka, Airbag, klima, Szyberdach pólskóra i to wszystko za 4.tyś.zł. Jest to moje pierwsze VOLVO kupione z racji potrzeby posiadanie Taniego auta. Jestem BARDZO...
~pawel.szczypta@gazeta.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Kupiony od I własciciela w Berlinie z przebiegiem 83000km. Gość był dyrektorem w firmie elektronicznej jeździł służbowym samochodem a volvo stało w garażu. Pełne wyposażenie elektryka, skóra, podgrzewane siedzenia poduszki z przodu i boczne podgrzewane siedzenia, klima wykończenie w drewnie, nawigacja, lakier kameleon, alum felgi, nowe opny continental, nowe zimówki (zimą nie jeździł ) wersja full wszystko co można sobie zamażyć. Poz tym...
~scanfix po 10 latach w volvo 460
Sedan 2.0 110KM 81kW
Niezła fura z wypasami, za te pieniadze ciężko kupić coś lepszego z podobnym wyposażeniem. Ogólnie auto trwałe i niezawodne jedyna łśaba strona to podatność tylnych nadkoli i progów na korozję, ja już mam te elementy wymienione.
~KarolS
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto godne polecenia wszystkim, którzy chcą poczuć radość i komfort z jazdy. Na temat 460 słyszałem wiele opinii negatywnych. Jednak moim zdaniem jest to naprawdę udany model. W trasie jedzie się bardzo wygodnie wszystkim czterem pasażerom. Bagażnik mieści wszystko co potrzebne. Do przewożenia dużych gabarytów trzeba wynająć bagażówkę. hehe
~Radosław
Sedan 1.7 102KM 75kW
Ogólna ocena jak najbardziej polecająca ten model.
~D19
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Niezawodne auto, silnik D19 chyba najlepszy w serii 400
~Krzysztof
Sedan 1.8 90KM 66kW
Piękna linia, auto wyróżnia się spośród innych marek, nigdy mnie nie zawiódł
~mik
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jezdzac nim juz dwa lata moge go jedynie polecic,auto przestronne z bardzo niskim spalaniem.
~pudel
Sedan 1.6 82KM 60kW
Super samochód, niezawodny, tani w utrzymaniu, bezpieczny, dobrze wyposażony, ładny, wygodny, wszystko w nim działa i chodzi jak w nowym samochodzie mimo upływu 13 lat i 150 tyś. Polecam te auto.
~ambicjonalista.like.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Wolę jeździć , dużym bezpiecznym autem niż piczką typu Tico czy Corsa, albo Punto. To się nie opłaca a matematyki nie oczukasz!