Lista ocen Volvo S40 I 1.9 TD 90KM 66kW 1995-1999 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pebu
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Jestem wysoki 194cm więc mogę coś powiedzieć ciekawego na ten temat. Z przodu znalazłem dla siebie miejsce bez problemu nie mam nawet do końca siedzenia odsuniętego także ktoś jeszcze wyższy również się zmieści. Siedzenia mają szeroką regulację również odcinka lędźwiowego (bardzo przydatne) kierownica jest regulowana w pionie tak więc za kółkiem można siedzieć wygodnie. Na siedzeniu pasażera jest również bardzo dobrze i wygodnie. Znacznie...
~Arti
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód niby 5-cio osobowy, ale odradzam podróżowanie na tylnej kanapie 3 dorosłych osób zimą, gdy jesteśmy grubiej ubrani. Poza tym mankamentem przestrzeni jest bardzo dużo, świetnie sprawuje się tylny zintegrowany z oparciem podłokietnik
~Gregor5
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
szału nie ma, ale dla czteroosobowej rodziny, zwłaszcza z jeszcze małymi dziećmi wystarczy, z dorosłymi tez nie powinno być większych problemów, ale w porównaniu z moim poprzednim Volvo 940 kombi wypada trochę gorzej.
~majki
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Najpierw sie wydaje ze jest duzo miejsca ale jest to jednak najmniejszy model Volvo z czasów gdy był produkowany, bo niedługo ma wejsć model S30 a wiec jeszcze mniejszy. Kanapa z tyłu super.
~Darek
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Kierowca ma przestrzeń nieograniczoną, pasażer siedzący obok niego tak samo, a opinie siedzących z tyłu są mi nie wiadome ponieważ nikogo jeszcze nie woziłem.
~ALL
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Mogło by być trochę więcej miejsca z tyłu. Zwłaszcza przy 2 fotelikach jest za ciasno. Ale - ogólnie ok - w końcu to nie S 80. Miejsca dla kierowcy mnóstwo.
~Mg
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód przestronny, siedząc z tyłu nie mam problemów, a jestem na prawdę dużym facetem (188 cm wzrostu i 110 kilo wagi)
~Darek J
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Dużo miejsca z przodu i z tyłu. Wygodne siedzenia nawet po dłuższej podróży nie czuć zmeczenia.
~ale tym razem w benzynie i po lifcie
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód nie szokuje przestrzenią ale jak się już usadzi to jest bardzo wygodnie.
~R.Sz
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Nikt nie narzekał że mało miejsca z tyłu czy z boku. Bagażnik też daje rade