Lista ocen Volvo S60 I 2.4 D5 185KM 136kW 2005-2010 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil.B
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Absolutna tragedia. Psuje się mnóstow rzeczy jedna po drugiej tak że jak myślisz że już masz wszystko z głowy to nowa rzecz wyskakuje i odechciewa ci się żyć. Więc tak u mnie w ciągu 4 lat zepsuło się: wodziki do biegów, czujnik położenia wału, czujnik położenia wałka rozrządu, zamek klapy bagażnika, przeciekające światła tylne zalewające bagażnik, lusterka podgrzewane elektrycznie się przepalają, mocowanie na kubek koło radia się rozpadł,...
~Robert
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Nie za wesoło. Ciągle coś: check engine bez objawów, problemy z wtryskami, pękające rury od turbo, wycieki. Rozleciał się ręczny. Błędy ABS i kontroli trakcji przez koronkę od ABS przy kole. Po tym aucie powróciłem do wolnossącej benzyny z Japonii. Było bardzo nieprzewidywalne, aż strach jechać w dłuższą trasę - a przecież takie auto jest po to zrobione! Niemniej jednak, jeśli ktoś potrafi z tym żyć, to pewnie, bo samo auto jest fajne.
~Marek
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Z drobniejszych rzeczy to jak na razie przez okres 2lat kilkukrotnie wymieniałem te samą żarówkę świateł pozycyjnych w tylnej lampie. Nie wiem czym to jest spowodowane ale przepala się zawsze ta sama strona i chyba nawet ta sama żarówka (są dwie pozycyjne na stronę).
~volvos60r6
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Po przejechaniu 100 000km wynienilem poduszke amortyzatora,tuleje przednich wachaczy,koncowki drazkow,ale to przyczyna stanu polskich drog
~Damian
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
kola 17cali i wieksze przy pelnym skrecie ocieraja o nadkole kolo amortyzatora ( wada fabryczna- wystepuje bardzo czesto)
~Chäspu
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Drobne usterki typu pęknięta osłonka tłoczka hamulcowego, awaria czujnika ABS, siłowniki tylnej klapy...
~profilANT
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
z drobnych rzeczy ktore nie kosztuja duzo to pekla uszczelka metalowa przy wtrysku..
~Arcyadam
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Sam sie naprawia. Wyswietla blad, po czym nastepnego dnia blad znika.
~Chief
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Padły czujniki parkowania, wymieniłem też żarniki od ksenonów.
~Paweł
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Drobiazgi typu ogrzewanie lusterka.