Lista ocen Volvo S70 (72)

~rav3k
Sedan 2.5 i 10V 144KM 106kW
Bardzo zadowolony, polecam. Jeśli chodzi o wygląd, to przyznaję, że zdania moga byc podzielone. Jednak u mnie w aucie założone są ładne felgi komponujące się z karoserią i musze powiedzieć, że wiele osób ogląda sie na ulicy za tym egzemplarzem.
~volvo
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
jak to diesel...troche klekocze ale nie ma tragedii.Duzy plus za spalanie. (Silnik)
~Kabaniasty
Sedan 2.5 i 10V 144KM 106kW
Auto idealne, komuś może nie podobać się wygląd wnętrza i karoserii, ale to cały duch Volvo.
~Ancymon
Sedan 2.0 20V Turbo 226KM 166kW
- ostatnie auto które sam sobie naprawisz, - kwadratowe jak szafa z ikei - 5 pasażerów, 2 tony bagażu i 200 na budziku to dla niego bułka z masłem
~askominio
Sedan 2.5 20V Turbo 193KM 142kW
Te volvo jak na swój wiek jest naprawde bardzo dobrze doposażone . Mianowicie full elektryka , szyberdach , grzane przednie fotele , czy tez grzana tylna kanapa .. Bardzo dużo zalet i moim zdaniem jedno z ostatnich " prawdziwych " volvo ;) Mimo iż silnik 2.5T lubi sobie wypić benzyny ( oleju także ) to spalanie wcale tak nie przeszkadza . Średnio spala mi 26L/100 km( LPG ) Bardzo dynamiczna jazda. Na benzynie nie sprawdzałem gdyż za drogi gips...
~jaszczur
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
fajna kabina - generalnie duzy, komfortowy - swietne naglosnienie jestem zadowolony Uwaga - nie podoba sie laskom - zbyt kanciasty ale nadrabia wnętrzem jest to nietuzinkowy wózek
~hstl365
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Bardzo solidne Volvo, chyba ostatnie takie. Silnik produkcji VW a więc części od groma, bezawaryjny. Hamulce trochę za słabe na masę auta. Układ kierowniczy w porządku. Zawieszenie potrafi coś stuknąć, ale bez tragedii, komfortowe. Wyposażenie jak na tamte lata bardzo dobre, problem był tylko z panelem sterującym elektrycznymi szybami. Nadwozie i podłoga ogromny plus za zabezpieczenie antykorozyjne, na aucie lata nie robią w ogóle wrażenia,...
~rebuss
Sedan 2.5 i 10V 144KM 106kW
ideał? Jezdziłem audi 80, omegą 2.0, escortem, fiestą, seiczento, fiatami, corollą. Nr 1 to Volvo s70
~ZADOWOLONY
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Idealny samochód dla osób które pracują pokonując dużo kilometrów ,i bardzo często pozostawiają w nieznanych miejscach.Dużo osób zadaje pytanie dlaczego taki kwadraciak i do tego drogi w utrzymaniu. Chciałbym otworzyć oczy , drogi to jest autoryzowany serwis i ceny wyssane z palca, jest mnóstwo zamienników tak jak u volkswagena. Moje auto mimo przebiegu ponad 300tys. jest sprawne i bezawaryjne Jedyną rzeczą która się zepsuła był sterownik... (Bezawaryjność (poważne usterki))
Dziennik kosztów dla Volvo S70
6,2
12,5
12,1
~Marek
Sedan 2.0 126KM 93kW
Fajne autko, słaby silnik ale ja nie muszę szaleć liczy się komfort i bezpieczeństwo, więc dla mnie ok. I karoseria (ostatni model) jeszcze \"klasyk\"