Lista ocen Volvo V90 II (20) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Cross Country 2.0 D5 235KM 173kW
Jest to moje kolejne nowe Volvo kupione w salonie jednak ostatnie. W 2017 roku zepsuł się serwis, nowa polityka koncernu nie poszła z zadowoleniem klienta. Zmniejszono rabaty, podniesiono ceny a sama jakość obsługi moim zdaniem zeszła w dół. Np. na fakturze mam pozycję - Mycie przedniej szyby od wewnątrz dla poprawnego działania systemów bezpieczeństwa- 270 zł netto - szyba jak była ufajdana tak została. Przed serwisem specjalnie paluchami...
~Marcin w
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Do 120 tysięcy przebiegu tylko standardowe wymiany, później niestety dała znać o sobie ekologia - padły 2 sondy lambda u czujnik Nox. Poza tym w zimie przywieszał się infotainment. Serwis (ASO) 30% tańszy od Mercedesa, nie wiem jak Audi i BMW
~Epic00
Kombi 2.0 D5 235KM 173kW
Przeglądy też tańsze niż u Niemców. Po mieście swoje pali. Spokojnie dochodzi w zimne dni do 14 L/100km bez ograniczania się, ale także bez jazdy od świateł do świateł. Na trasie tempomat ~180 km/h, nie przekracza 10L/100km.
~Ziomek
Cross Country 2.0 D5 235KM 173kW
Spalanie jak dla V8 u konkurencji. Praktycznie niemozliwe jest zejść ponizej 8l/100 km. W trasie zwykle 7,8-8,5. W mieście 9-10litrow. Nie jest to oszczędne auto.
~wlkbizon
Cross Country 2.0 D5 235KM 173kW
Dużo pali, drogi serwis, drogie części (ale w końcu to marka premium - choć jakość obsługi w serwisie niezbyt premium - w Hondzie była lepsza obsługa).
~Michał
Cross Country Facelifting 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Jeśli chodzi o spalanie jest bardzo dobrze. Jestem przed pierwszym serwisem, zatem nie mam opinii w tym zakresie.
~Krzysztof
Cross Country Facelifting 2.0 B5 Diesel Mild Hybrid 249KM 183kW
Auto ani tanie w zakupie ani w utrzymaniu. Ten diesel jest bardzo mocno paliwożerny na tle konkurencji. Koszty przeglądów akceptowalne
~Zadowolony klient
Kombi 2.0 D5 235KM 173kW
Wymiana oleju w serwisie nie powala wysoka cena około 1400 zł. Inne koszty ciężko stwierdzić przy aucie z małym przebiegiem.
~Morf
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Mam je dopiero dwa miesiące więc daje pięć gwiazdek bo do dziś wydatki zamykały się tylko w paliwie zobaczymy jak dalej
~Błażej
Kombi 2.0 D5 235KM 173kW
samochód klasy premium, a nawet oryginalne części w dobrych cenach, podobnych to cen VW, Skoda, Audi, Opel