Lista ocen Wartburg 1.3 (61) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wodzuuu@wp.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
W porządku: jest miejsce dla kierowcy i pasażera jeden drugiemu nie przeszkadza. Z tył zmieści się 5 dzieci a do bagażnika (sedan) spokojnie wejdą 3 worki ziemniaków + jakieś buraki i cebula że hoho na zime starczy.
~kovalion
Sedan 1.3 58KM 43kW
Przestrzeni na nogi sporo, jeśli jednak kierowca jest wyższy niż 180cm zawadzamy głową o podsufitkę, przeszkadza także trochę brak regulacji kierownicy. Ogólnie bardzo przyzwoicie jak na takie auto.
~jdyrla@interia.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Jest sporo miejsca. 5 osób jedzie bez problemu. Nielegalnie i dla wesołości ogólnej zapakowało się raz 16 chłopa do mojego dyliżansu i pojechał!!! Amortyzatory i sprężyny nie siadły!!!!!!!!!!!
~gszarek@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Dużo przestrzeni ponad głową - nawet dla wysokich osób (czego nie można powiedzieć o współcześnie produkowanych samochodach, nawet tych wyższej klasy). miejsce na nogi - przód - bdb, tył - trochę gorzej
~sbiscec@gmail.com
Sedan 1.3 58KM 43kW
hektary miejsca... pomimo tego, iż odsunąłem fotel prawie do końca, pasażerowie z tyłu siedzą bardzo wygodnie. A o takiej kanapie jak z tyłu niejeden może tylko pomarzyc... :)
~Andriu
Sedan 1.3 58KM 43kW
Miejsce jest i to pod dostatkiem szczegolnie z przodu. tylu (jako ze mam kombi) na glowe miejsca nie brakuje, gorzej ciut z wysokimi osobami i i ch nogami, ale nie jest tragicznie
~adam
Sedan 1.3 58KM 43kW
mocna strona wartburga. duża zaletą jest płaska podłoga z tyłu i ogromny bagażnik,którego nie da się wykorzystać w pełni ze względu na małą ładownmość.
~seba
Sedan 1.3 58KM 43kW
nooo tutaj to jest niezastąpiony, pasażerowie chwalą go za miejsce i wygodę, ale bagażnik przekracza wyobraźnię. to co w nim zmieściłem .................
~Wiking
Sedan 1.3 58KM 43kW
Najchętniej dałbym 4,5 - dla kierowcy miejsca dosyć, mam 1,86 wzrostu i nie narzekam. Dla pasażerów z tyłu trochę mniej na nogi - szczególnie za mną.
~koconmus@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Z przodu luksus, niektórzy narzekają na fotele, ja mam 185cm i mogę siedzieć w nich nawet 9h bez problemu. Z tyłu barbarzyńsko mało miejsca na nogi.