Lista ocen Wartburg 1.3 (79) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jdyrla@interia.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Cóż. Przełożenia ciasne w sam raz do pracy w polu i brak 5-ki ale to pewnie dla tego że było za drogo zaprojektować i aby crajzole się nie pozabijały przy wyciskaniu z Warczybrzucha maksymalnych. Moja kombola przy 4 biegach zamknęła licznik i nie było już wesoło z prowadzeniem -miękkie zawieszenie i wiatr który smagał to niezbyt opływowe nadwozie...(:
~Tomek
Sedan 1.3 58KM 43kW
Niestety tutaj już nie jest tak różowo. Zaledwie 4-biegowa, więc niestety odbija się to czkawką dla uszu, portfela i trakcji. Mało precyzyjna, 1-ka problematyczna. Lubi zgrzytnąć. Biegi niechętnie wchodzą. Na pocieszenie tylko dodam, że można z tym żyć.
~wodzuuu@wp.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Tu już gorzej 4 biegi to za mało. Przy 140km/h można by było mu trochę ulżyć wrzucając 5’tkę. Nie wszystkie modele ją posiadają. Długi drążek zmiany biegów, biegi nie wchodzą gładko i trzeba mieć trochę siły.
~Marcin z Warszawy
Sedan 1.3 58KM 43kW
najgorszy pkt samochodu, tylko 4 biegi 1 do 20, 2 do 40, 3 do 60 i 4 do konca tzreba sie troche namachac, mala elastycznosc i kiepska jakosc. Kiedys mi sie drazek odkrecil i zostal w rece na szczescie przy 40 kmh
~bralich@sulu.ae.katowice.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Niestety to bardzo słaby punkt 1.3 . Ogólnie jak kto dba tak ma - trzeba szanować i tyle w przeciwnym wypadku o 100000 zaczyna gwizdać a po 150000 zgrzytać ja jak na razie nie mam żadnego z tych objawów.
~Andriu
Sedan 1.3 58KM 43kW
Skrzynia biegow, caly czas oryginalana, hehe, wiem, wiem duzo przejechala, sprzeglo tylko wymienialem 2 razy. Poza tym moglaby byc ciut bardziej precyzyjna, ale i tak nie jest zle
~sebastian100@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Jedynka przy ruszaniu i gdy jest zminy olej wypada, ogólnie ok, lecz chyba wszyscy użytkownicy tej maszyny potwierdzą, że strasznie brakuje 5 biegu, szczególnie w trasie.
~piter kraków
Sedan 1.3 58KM 43kW
dobrze jest do czwórki tzn ...skrzynia jest świetnie zestrojona,to co potrzebujesz jest pod ręką.....ale w pewnym momencie brak piątki!!!!!!
~Hubi-Wartbongini
Sedan 1.3 58KM 43kW
Skrzynie biegów ma pewną wadę a mianowidzie przeda wygłóżyć dzwignie od biegów ponieważ czasem 1 i 2 ciężko wchodzą, ale jest OK, twarda sztuka:D
~hsurim@o2.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
zawsze czusciutki olej, uszczelniacze polosi zawsze wbijac do konca (jak najglebiej), zapobiegnie to wyciekom oleju na znacznie dluzej