Lista ocen Wartburg 1.3 (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jdyrla@interia.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Mam sentyment do 2 takta. Posiadałem takiego na chromach klasyka ale niestety życie... Na dzisiejsze ceny paliwa nastał 1.3 i jest super. Trochę muszę jeszcze go odmalować i wypolerować abym wyglądał w Wartku na kogoś kto faktycznie jeździ nim z wyboru a nie z przymusu. Pod tym linkiem jest jedna z \"Naszych\" licznych przygód http://galeria.interia.pl/galerie,u_id,123987 Pozdrawiam wszystkich miłośników WARTBURG a
~kovalion
Sedan 1.3 58KM 43kW
Za 1500zł autko do jazdy, większość usterek naprawi średnio sprawny manualnie informatyk (czyt. ja) z niewielką pomocą osoby bardziej doświadczonej. Wartburg ma 21 lat i wydaje się że spokojnie przejeździ kolejne tyle samo.
~piter kraków
Sedan 1.3 58KM 43kW
za te pieniążki mamy średniej wielkości auto ze sporym (256l.)bagażnikiem , b. bezpieczny(rama)i małym apetytem na paliwo(jest na prawde ekonomiczny) a poza tym daje frajde z jazdy i da się lubić(choć jest brzydki -aerodynamika cegły)
~Mati
Sedan 1.3 58KM 43kW
jak go kupowałem to zapłaciłem za niego 7500zł ale wrócił się już po 2 latach. bardzo dobrze spisywał sie na trudnym terenie, nie bał się błota ani śniegu:) ruda pokazywała się trochę na tylnych nadkolach ale to nie był problem
~ Maciek,
Sedan 1.3 58KM 43kW
kupując zależy jak poprzedni właściciel dbał o auto, widziałem egzemplarze za taniochę w kiepskim stanie i też takie zadbane jak by wyjechał z taśmy produkcyjnej.
~Marcin z Warszawy
Sedan 1.3 58KM 43kW
Super za 4000 kupilem w 2001 roku jak za ta cene to nic lepszego bym nie dostal duze pojemne autko z dobrym silnikiem tylko spartolili mi instalacje i troche sie posypalo ale jest ok
~adam
Sedan 1.3 58KM 43kW
dobrze, chociaż ja wolał bym poloneza,ponieważ jest samochodem bardziej dopracowanym w polonezie można również liczyć na trochę komfortu.
~Szpic
Sedan 1.3 58KM 43kW
W 1990 kupowałem nowy w salonie, za tę kasę mogłem kupić nowego malucha z bajerami {np. elektrowentylator, ogrzewana tylna szyba;-) }. Komentarz zbyteczny
~bralich@sulu.ae.katowice.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
w tej chwili doskonaly bo za 3000 dostajemy auto które nie raz przewyższa konkurencyjne konstrukcje.W przypadku jakichkolwiek pytań odpowiem na każde.
~Tomek
Sedan 1.3 58KM 43kW
Za tą cenę takiej gammy zastosowań ze świecą szukać, a i tak raczej nic się nie znajdzie.