Lista ocen Wartburg 1.3 (68) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wodzuuu@wp.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Jak się silnik zagrzeje to jest ciepło, a jak nie, to nie :) do wyboru do koloru: duł lub środek i środek lub szyba Speed 0 1 2. Ciężko się manewruje tymi dyszami (pod nimi jest zawór otwórz/zamknij strumień powietrza ) Moje auto nigdy nie widziało śniegu wiec trudno mi obiektywnie ocenić ogrzewanie.
~Andriu
Sedan 1.3 58KM 43kW
dobrze, ale jesli ktos ma gaz, to nagrzewbnica juz nie wyrabia, mozna utrzymac cieplo podczas wielkich mrozow, ale to wymaga wyzszych obrotow silnika podczas jazdy.Poza tym , wentylator powinien miec wyzsza predkosc obrotowa, nie zawsze sobie radzi.
~adam
Sedan 1.3 58KM 43kW
ogrzewanie odstaje od dzisiejszych standardów ale biorąc pod uwagę zawansowany wiek konstrukcji można je uznać z udane.gorzej z wentylacją,małe nawiewy, co prawda dające zimny nadmuch , nie są w stanie schlodzić szybko nagrzewającego się wnętrza wartburga.
~Szpic
Sedan 1.3 58KM 43kW
Ogrzewanie fatalne, przy dużych mrozach w środku nagrzewa się po kilkunastu kilometrach, czasami lód na przedniej szybie nie stopił się po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów. Latem - mam wersję S z fabrycznym szyberdachem- super
~Wiking
Sedan 1.3 58KM 43kW
Wentylacja super (szyberdach). Ogrzewanie zobaczymy w zimie. Szyberdach świetny - przy 100 km/h nic nie wieje, jest cicho. No chyba że jest wiatr z boku, wtedy to se człowiek nie porozmawia :)
~Hubi-Wartbongini
Sedan 1.3 58KM 43kW
Ogrzewanie w standardzie ma problmy ponieważ samochód oddaje ciepło doiero kiedy silnik się nagrzeje, lecz o mojej przróbce samochód ma wielkie bloki grzewcze a także klimatyzację.
~seba
Sedan 1.3 58KM 43kW
tutaj jest kilka niedociągnięć, ale jaki jedno z nielicznych aut posiada nawiew na tył. można by poprawić to i owo, ale ogólnie zimą nie trzeba w kurtce jeździć.
~jacekbloch@poczta.fm
Sedan 1.3 58KM 43kW
Gdy otwieram jedno okno jest ok!dwa otwarte okna to już przeciąg!ogrzewanie jest ale tylko wiosną, latem i jesienią! zimą zabieram ze sobą termos kawy i kocyk
~sebastian100@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Zimę grzeje dobrze. Jeżdżąc zimą w trasie żadko zakładam bluzkę, koszulka wystarczy. Niestety mam wersję bez szyberdachu, to niestety latem jest bardzo gorąco.
~Tomek
Sedan 1.3 58KM 43kW
No tutaj niestety przeciętnie. Wentylacja tak mierna, że ma kłopoty w zwalczaniu zaparowanych szyb. Ogrzewanie też takie sobie.