Lista ocen Wartburg 1.3 (62) - Widoczność

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bralich@sulu.ae.katowice.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Wysmienita.Nic niczego nie zasłania no może za drobnym wyjątkiem - jeżeli staniemy za blisko sygnalizatora swietlnego to trzeba będzie włożyć głowe miedzy szybę a kierownice żeby zobaczyć jakie pali się swiatło no i nareszcie ogrzewana tylna szyba - to bardzo ułatwiło życie.
~jdyrla@interia.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Znakomita chyba ze zaparuje i zamarznie bo jak oceniłem w dziale wentylacja kiepsko. Słupki wąskie nie to co w Fiatach Fiorino lub dajmy na to Peugotach Partnerach, grubaśne i po skręcie na skrzyżowaniu pieszego na przejściu przyjmujemy na maskę.
~wodzuuu@wp.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
I tu 5+ bo widoczność jest doskonała dosłownie jak w autobusie. Widać dosłownie wszystko, siedzi się pionowo, duża szyba przed nami, tuż za nami duża szyba tylna, cieniutkie słupki, duże płaskie lusterka boczne + duże środkowe
~Tomek
Sedan 1.3 58KM 43kW
Tutaj absolutnie nie ma konkurencji. Ma się praktycznie oczy dookoła głowy. Nic nigdzie nie zasłania. Widać praktycznie wszystko. Tylko przydałyby się asferyczne lusterka, to już byłaby bajka. ;)
~Hubi-Wartbongini
Sedan 1.3 58KM 43kW
Mój Wartburg ma przeprowadzony tuning wizualny więc myśle ze dodatkow detale zwracają na niego uwagę. Samochód w standardzie wygląda dobrze, prosta konstrukcja oparta na ramie.
~zimowski@o2.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
No niestety,idea konstrukcji z lat 70, a tamte auto wszystkie były jakby z klocków zbudowane.Na światłach trzeba nieźle się do przodu wychylać,żeby zobaczyc zielone
~konsilieri
Sedan 1.3 58KM 43kW
jak z latarni morskiej - wysoko i nic nie zasłania. wsiadając do nowocześniejszych samochodów przeszkadzały mi szersze słupki ;)
~adam
Sedan 1.3 58KM 43kW
przecietnie.mała szyba z przodu i z tyłu oraz wysoko poprowadzona górna krawędź deski rozdzielczej utrudnia obserwacje drogi.
~smolnik-at-go2.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Doskonała widoczność na wszystkie strony. Widać przód i tył. Manewry są proste, mimo iż wóz jest duży. Mam wersję kombi.
~gszarek@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Widoczność jak w akwarium!!! Żaden ze współcześnie produkowanych samochodów nie może się taką pochwalić-chyba że jakiś kabriolet :-)