Oceny Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW 1997-2000

Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW 1997-2000

~Falcor
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Na pewno nie jest to samochód dla każdego. Nie jest idealny, ma swoje wady i nie wygra w konkursie na najbardziej praktyczne auto. Za to ma w sobie to coś specjalnego, którego innym autom brakuje. Pod względem urody jest dopracowany w każdym szczególe (jaki jeszcze wóz oferuje takie zegary?) i potrafi dać sporą przyjemność z jazdy. Zadbany egzemplarz nawet po latach wygląda lepiej, niż nowe samochody o urodzie pudełek po butach. Samochodu o...
2,7
~Alfa
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Silnik wmiare dynamiczny jednak jest to okupione wysokim spalaniem niestety , według mnie jak na silnik 2.0 spalanie jest conajmnie3-4l za duże , w silniku wymieniłem juz uszczelke pod głowica oraz rozrząd noi nowy alternator , oczywiście przez 3 lata posiadania wymieniłem też wariator 2x , mimo stosowania oleju wysokiej jakosci \"selenia\" wariator uległ usterce , dodam że gdy częśc ta się zepsuje auto chodzi jak ruski czołg na oleju opałowym...
2,2
~tomek
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Bardzo awaryjne auto , silniki TS to zmora poprostu , w ciągu 1 roku dwa razy wymieniałem wariator który kosztuje 380zł pozatym miałem problemy z elektryką , centralny zamek co chwila się psuje mimo wymiany czujników :// , podczas jazdy bez powodu gaśnie podswietlenie deski rozdzielczej oraz podświetlenie zegarów. Noi zawieszenie które jest komfortowe jednak koszty jego wymiany jest ogromny a zawieszenie jest słabe nawet bardzo co pół roku...
~Mikemike
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Auto świetnie się prowadzi pod warunkiem, że ma wymienione zawieszenie. Trochę ciasny, bagażnik z małym otworem, siedzenia się nie składają. Brak schowków, ale auto było projektowane w połowie lat dziewięćdziesiątych, więc można to wybaczyć.
4,1
~Mewa
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Alfa Romeo 156 Selespeed, bo takie auto posiadam to samochód nietuzinkowy. Jest to moja druga 156 i w żadnym samochodzie nie czułem się tak dobrze, mimo wieku daje mi to co auto powinno mieć w sobie. Nie czytajcie w Internecie bzdur na temat Alf, to dobre auta. Ja mam wersję ze skrzynią selespeed, która w internecie jest opisana jako zmora kierowców, ja twierdzę, że ta skrzynia to super sprawa.
~Fiku
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Samochód bardzo dynamiczny, przyjemny w prowadzeniu i wbrew opinią praktycznie bezawaryjny. Plastiki we wnętrzu spasowane perfekcyjnie. Może to wina egzemplarza, jestem 3 właścicielem, każdy z poprzednich bardzo dbał o samochód, ja też dbam i jak do tej pory miałem jedną usterkę związaną ze skrzynią selespeed, która została usunięta, a związana była ze słabym akumulatorem i koniecznością kalibracji.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
11,6
3,4
~FranekKimono
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Samochód piękny i dający poczucie, że ma się coś wyjątkowego. Jeżeli chodzi o zalety to jest to samochód idealnie prowadzący się o bardzo dobrej dynamice silnika. Niestety auto bardzo kapryśne jeżeli chodzi o elektrykę, ilość awarii elektrycznych i problemów z tym związanych przyćmiewa wszystkie zalety.
2,4
~jontek
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Jakby nie drobiazgi typu zacinajace sie szyby i uszkodzone silniczki ich opuszczania byłoby ok. silnik wmare dobry ale miałem problemy z rozrządem . Zawieszenie to chyba zaraz po silniku najgorszy problem , po zakupie i wymiane całego zawieszenia 3 tys.zł przejechałem 25 tys.km i zaczeły sie stuki i wahacze do wymiany:/ radze zwracać uwage na korozje podwozia bo możemy sie mocno zdziwić gdy pod warstwa konserwacji bedzie masa rdzy.
2,8
~Joland
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Niestety nie pochwale tego auta , zbyt dużo wpakowałem pieniędzy a dalej problemy. Najgorzej było jak po zimie zajrzałem pod wykładzine , pełno rdzy i małych dziur. Nie robiłem tego gdyż blacharz wycenił to na 3.tys zł więc naprawa mijała się z celem. Sprzedałem auto jakiemuś napaleńcowi za 5.tys zł , niech sie teraz martwi.
3,8
~Łukasz
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Kocham jeździć tym samochodem mimo, że sporo pali i cały czas jest coś do zrobienia. Nigdy mnie nie zawiódł, nie zepsuł się gdzieś na drodze w trasie. To typ auta o które trzeba dbać - jak nie dbasz, nie jeździsz.
Alfa Romeo 156 I Sedan