Lista ocen Alfa Romeo 166 III (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mansoner
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Z widocznoscią jest już troszeczkę słabiej. W mieście czasem przydała by się trochę lepsza widoczność (szersze slupki z racji airbagów), nie najlepiej z widocznością do tyłu. Jeśli ktoś miał wcześniej malutkie autko i przesiądzie się na alfe 166 i będzie chciał parkować samochód to troszkę się przerazi - ja już się przyzwyczaiłem i jest ok. W trasie 0 różnicy - wszystko ok.
~Marcin
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę spore wymiary auta jest dobrze. Trzeba się przyzwyczaić i "wyczuć" gdzie samochód sie zaczyna i kończy. Szerokie słupki przednie ale jednocześnie rekordowo duże pole pracy wycieraczek. Tylnia szyba praktycznie się nie brudzi (zaleta sedana).
~Przyzwyczaić_możesz_się_do_Żony-w Alfie zakochać
Sedan 2.4 JTDM 185KM 136kW
Dość słaba widoczność z tyłu ale tutaj zrekompensowane to jest czujnikami parkowania. Jest czasami wrażenie, że słupki boczne zmniejszają widoczność przy skrętach ale to już kwestia idywidualna i do jakiego auta porównujemy.
~Siwy
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Nie mam problemów z widocznością jak ktoś jezdził małym samochodem i przesiada sie na lime to musi urzyć wyobraźni przy poruszaniu sie jak i parkowaniu kwestia przyzwyczajenia, ogólnie jest bardzo dobrze.
~PEgaz
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Mimo małych i wąskich szyb, bardzo dobra widoczność. Widać dokładnie gdzie się kończy przód. Mimo swoich dużych gabarytów nie sprawia problemów przy parkowaniu.
~Podpis
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Tu trzeba uważać - już nie raz ktoś mi się schował za lewym słupkiem A. Kiepska widoczność do tyłu, średnia w lusterkach, coś za coś.
~Blazej
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Bez wiekszych zastrzezen. Troche male lusterka wzgledem gabarytow auta i niestety malo egzemplarzy ma czujniki parkowania.
~Bartosz
Sedan 3.2 i V6 24V 240KM 177kW
Nie ma co narzekać biorąc pod uwagę kształt idący od przodu ku górze. Nie ma problemu z cofaniem, parkowaniem.
~Onuris
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Widok do tylu masakra, parkowanie bez czujnikow to jest horror, pol roku i dalej samochodu z tylu nie wyczulem. Z przodu jest ok.
~Nikomati
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Zastrzeżenia budzi widoczność do tyłu. Jednak mój egzemplarz /wersja TI/ ma czujniki cofania.