Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II (26)

~pawelek
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Super autko, wygląda pięknie i tak samo jeździ - chociaż najsłabsza wersja silnika.
~Ciucha
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Nietuzinkowe auto, ulubienica kobiet. Dobre połączenie atrakcyjnego wyglądu z praktycznością. Obala mit awaryjności marki. Bogate wyposażenie w standardzie i użycie dobrych jakościowo materiałów wewnątrz. Doskonałe prowadzenie, elektronika wspomagająca prowadzenie nie jest nachalna i pomaga kierowcy a nie wyręcza go.
~mzk
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
auto gdzie efekt WOW to podstawa, dotyczy na pewno wyglądu i tego jak się prowadzi efekt tzw."bana na twarzy" - każdy ocenia te autko jako przyjemne - brakuje na pewno schowków, lepszego wykończenia elementów które przypominają ze to jednak jest taki lepszy fiat Bravo.
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Ładny samochód ale mało dynamiczny !! Kolor jest ładny . Auto ma cztery lata a i tak jest ładne . W środku pachnie nowością .
~adam
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
piękna kultura pracy silnika a przy tym zwinny i bezawaryjny,wiem co piszę jestem mechanikiem (Silnik)
3,1
~Kurak
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
BLOKUJACY SIE PIERWSZY ORAZ WSTECZNY BIEG. BRAK PRECYZYJNOSCI DZIALANIA. CZASAMI INNE BIEGI WCHODZA Z UTRUDNIENIEM (Skrzynia biegów)
~an
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Nie dość, że samochód bardzo ładny to naprawdę duża przyjemność w prowadzeniu tego auta. Giulietta jest żony, ja mam Hondę civic VIII - stoi w garażu - jeździmy Alfą.
~Fiacik
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Auto bardzo mi się podoba. Dobrze jeździ i mało pali.
~robert w
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
bardzo dobrze , mocny , bardzo dobrze wchodzi na obroty (Silnik)
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Giulietta Nuova II
5,2
8,3
10,5
~Marcel
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
silnik 1.4turbo idealny na trasę i do miasta przy tym niedużo pali a przyśpieszenie jest ok (Silnik)