Lista ocen Alfa Romeo GT II (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dudi42
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
No tutaj auto miażdży konkurencje (za takową uznaje Audi TT i BMW 3 e46 bo między tymi autami wybierałem) 15 tysięcy i dostajemy ponad czasowe, niezwykle piękne auto, przy którym owa Beemka oraz Audi wyglądają jak szrot. ale żeby nie było różowo to jadąc tym autem mam ciągle wrażenie że mi zaraz coś odpadnie :D pewnie przez tę legendy. Otwierać szyby odważyłem się po miesiącu :D kocham to auto :D
~Kuba
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Wkurza mnie mit awaryjnosci, ale z drugiej strony ciesze sie ze moglem kupic bardzo dobrze wyposazone auto, w dobrym stanie, za niewielkie pieniadze. Bojkotuje wszelkie Golfy i Audi. Zycie to cos wiecej, namawiam zeby z niego korzystac!
~king300000
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Świetna. Ludzie boją się alf, nie serwisują ich tak jak trzeba, kupują złomki za grosze, wkładają w nie majątek i potem krążą dziwne opinie o alfach. Za te np 11,12k mozemy miec naprawde fajne i wygodne autko.
~xbelz
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Dzięki kiepskiej opinii o marce, można ten samochód znaleźć w bardzo dobrym stosunku cenowym co do jakości. Kilka lat starsze audi z biednym wyposażeniem jest często droższe niż młodsza Alfa w full opcji.
~Adrian
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
jakośc jest przeciętna, ale nie rażąca, jest to na pewno luksusowe Coupe. Jakosc wykonania i spasowania elementów nie podskakuje Audi, ale nie jest rażąca. Nic nie trzeszczy wiec jest ok.
~ante
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Podwozie oraz progi mogłyby stać na nieco większym poziomie. Wykończenie wnętrza również, biorąc pod uwagę, że w dniu premiery w Polsce te auta kosztowały horrendalne pieniądze.
~ToMek
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
2005r kupiłem za 17 tys. oczywiście sporo drobnych mankamentów było, które trochę kuły w oczy. wydałem 6tys zł i mam obecnie stan salonowy. jestem Bardzo zadowolony.
~Anon
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Super autko za w miarę możliwe pieniądze. Oczywiście ciężko kupić auto nie bite z zagranicy, ale ważne aby naprawy były dobrze zrobione i auto nie zostawiało 4 śladów.
~Mirek
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
samochod nowy dosc drogi ale uzywane modele mozna kupic juz za 35tys zl wiec uwazam ze jak na ten styl, wyposazenie, silnik i przede wszystkim szacunek na ulicy to nie duzo;)
~Majtro
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Trochę pieniędzy to auto kosztuje, ale jeżeli chce się mieć piękne auto, bogate wyposażenie i to "coś" to warto zapłacić. Nie wierzcie stereotypom, Alfa Wam się odwdzięczy.