Lista ocen Audi 100 C3 (99) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Pod względem komfortu jazdy - doskonałe zawieszenie. Jest miękko i wygodnie. Fajne wspomaganie kierownicy no i oczywiście napęd quattro. Na zimówkach nie ma nawet mowy o poślizgu. Żeby poszaleć na śniegu trzeba założyć letnie gumy :) Wyjedzie z każdej opresji (blokada tylnego dyferencjału). Nie ma lepszej pod tym względem fury z tamtych lat.
~Bartek
Avant 2.3 136KM 100kW
Wspomaganie takie jak powinno być nie za lekko i nie za ciężko Doskonałe zachowanie w zakrętach Zawieszenie proste i niezawodne mój egzemplarz ma przejechane prawie 320 tyś km a kolega po wymianie całego zawieszenia w A4 za grubą kasę mówi ze u mnie lepiej się jedzie po naszych drogach, lepiej wybiera nierówności i dziury
~Pasjonat:)
Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW
Quattro samo mówi za siebie. Samochód sam wchodzi w zakręty,nawet przy dużych prędkościach. Nie raz ktoś próbował się ze mną mierzyć teoretycznie nowszymi i lepszymi samochodami, ale to tylko teoria. Na zakrętach ja nie odpuszczałem a niestety auta bez tego napędu muszą zwolnić więc zawsze jestem pierwszy:)
~spacelord@tlen.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
Prowadzi sie lepiej niz wiele nowych samochodow. Zawieszenie troche za miekkie i mocno sie buja na zakretach, ale na tyle bezpieczny ze przy odrobinie wprawy mozna poszalec nawet na sliskiej nawierzchni bez wizji smierci na najblizszym drzewie. Wybacza najgorsze bledy kierowcy.
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Nie jest to japoński ścigacz, lecz niemiecka limuzyna więc oczywiście przy tym rozstawie osi oraz klasycznym zawieszeniu przednim i tylnej belce wleczonej ze stabilizatorem jest to swoisty majstersztyk. Geniusz tkwi w prostocie i tu taka mamy w pełnej krasie.
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
auto prowadzi sie bardzo pewnie, mimo swojego odczuwalnie miękkiego zawieszenia, które z resztą bardzo przyjemnie wybiera nierówności, w zakrętach przyjemnie sie trzyma, czuć że ma się kontrolę wpadłem w poślizg, łatwo go wyprowadzić dzięki rozstawie osi.
~BonZo_PrG
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Nie dałem pięciu gwiazdek tylko dlatego że samochód ma miękkie zawieszenie co powoduje że nie można wchodzić w zakręty z dużą prędkością. Ale poza tym układ jezdny jest doskonały jak na takie lata samochodu. Jest precyzyjne i nie ma luzów.
~Łukasz
Avant 2.3 136KM 100kW
limuzyna na kołach. na prostej drodze świetnie, w małych zakrętach rewelacyjnie rozkładana jest siła odśrodkowa. W częstch zakrętach to jak ciągnąć krowe po pastwisku! Na zakrętach może was wyprzecić fiat. Strasznie sie kołysze mimo nowych amortyzatorów.
Dziennik kosztów dla Audi 100 C3
11,0
14,5
~Kupstall
Avant 2.3 136KM 100kW
Dla mnie bomba. Jeździłem wieloma nowszymi samochodami. Ale ten prowadzi się lepiej i precyzyjniej. Po 150 000 mam do wymiany dwa przednie amory ale jezdżę po Wrocławiu a to trochę tłumaczy. Takie dziury to chyba jeszcze są na ksężycu.