Lista ocen Audi 100 C3 Sedan (66) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pasjonat:)
Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW
Quattro samo mówi za siebie. Samochód sam wchodzi w zakręty,nawet przy dużych prędkościach. Nie raz ktoś próbował się ze mną mierzyć teoretycznie nowszymi i lepszymi samochodami, ale to tylko teoria. Na zakrętach ja nie odpuszczałem a niestety auta bez tego napędu muszą zwolnić więc zawsze jestem pierwszy:)
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Nie jest to japoński ścigacz, lecz niemiecka limuzyna więc oczywiście przy tym rozstawie osi oraz klasycznym zawieszeniu przednim i tylnej belce wleczonej ze stabilizatorem jest to swoisty majstersztyk. Geniusz tkwi w prostocie i tu taka mamy w pełnej krasie.
~rezerwataktyczna
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
auto prowadzi sie bardzo pewnie, mimo swojego odczuwalnie miękkiego zawieszenia, które z resztą bardzo przyjemnie wybiera nierówności, w zakrętach przyjemnie sie trzyma, czuć że ma się kontrolę wpadłem w poślizg, łatwo go wyprowadzić dzięki rozstawie osi.
~BonZo_PrG
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Nie dałem pięciu gwiazdek tylko dlatego że samochód ma miękkie zawieszenie co powoduje że nie można wchodzić w zakręty z dużą prędkością. Ale poza tym układ jezdny jest doskonały jak na takie lata samochodu. Jest precyzyjne i nie ma luzów.
~przemogt
Sedan 2.2 138KM 101kW
szukałem auta komfortowego miękkiego zawieszenia na te dziury nasze w PL i audi spełnia te kryteria w 100% . jeżeli chodzi o długie trasy to sama przyjemność wyjechać tym wozem w podroż. szybko sie zużywają przeguby zewnętrzne
~Teatime
Sedan 1.8 75KM 55kW
Moj egzemplarz nie ma wspomagania kierownicy, mimo to raczej nie odczuwam problemów z jazdą. Czasami trzeba trochę pokręcić w miescie na wąskich parkingach ale nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe, da się przyzwyczaić.
~Andrzej_Sz
Sedan 2.2 138KM 101kW
Po 17 latach musiałem wymienić osłony na przegubach (jeden profilaktycznie) i do wymiany są gumki na końcówkach drążka reakcyjnego (juz kupiłem oryginalne). Troche wycieków z układu hydraulicznego wspomagania, ale to drobiazg.
~KronopioTR
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Płynie jak tankowiec. Buja na każdej dziurze. Nawet jak trzasnę drzwiami to się dwa razy gibnie. Permanentnie z zakrętów ucieka w botanikę, bo silnik umieszczony między reflektorami.

Usterki Audi 100 C3

Audi 100 C3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~NaCiebieKolej
Sedan 1.9 100KM 74kW
Komfortowy jak na swoje lata, długie szerokie i nielekkie auto bardzo dobrze trzyma się drogi i pozwala na pełną kontrole nawet w awaryjnych sytuacjach zachowuje się tak jak powinno.
Audi 100 C3 Sedan