Lista ocen Audi 80 B3 Coupe (36) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
Szału nie ma. Zawieszenie średnio twarde, dość precyzyjne w zakrętach, jednak na naszych drogach szybko się zużywa i łatwo zmienia geometrię. Do tego sławne we wszystkich B3 i B4 poduszki amortyzatorów można wymieniać do znudzenia.
~Tomek
Coupe 2.8 E quattro 174KM 128kW
Quattro... U mnie dodatkowo usztywnoine i nisko zawieszone na niskoprofilowanych oponach. Żadne łuki mu nie straszne nawet przy dużych prędkościach "idzie jak po szynach". Wiadomo - polskie drogi troche dają nam się odczuć...
~sancho80@interia.pl
Coupe 2.0 115KM 85kW
mile polaczenie sportowego zaciecia z lekka dawka luksusu..porownania niestey nie mam z bmw bo w tamtej mialem koni a tu jest standard..milo sie prowadzi, pewna w zakretach...az sie chce przycisnac:)
~grekoal@wp.pl
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
przy 170000 km musiałem wymienić łozyska na przednich kołach, a tak pozatym to normalka tak jak wszędzie, sforznie zwrotnicze, końcówki na stabilizatorach itp (ach te nasze drgogi)
~jaycob@poczta.fm , kuba
Coupe 2.8 E 174KM 128kW
mam zawieszenie sprtowe, obnizane, bardzo twarde, ale w zakrety moge wchodzic z ogromna predkoscia i moge byc pewien, ze nie wyslizgne sie z asfaltu...
~cymbur
Coupe 2.8 E 174KM 128kW
jesli ktos zasuwa to radze kupic auto obnizone troszke lub samemu obnizyc pozatym i tak sie trzyma!! a quattro jeszcze bardziej :)
~piostach@poczta.fm
Coupe 2.8 E 174KM 128kW
Na seryjnych amorach i sprężynach trochę za miękki (na niskim profilu opon np. 40mm sprawa wyglada duzo lepiej)
~Tomi
Coupe 1.8 E 112KM 82kW
jak to na polskich drogach.nawet jestem mile zaskoczony.Ale moje autko jest z włoch a tam drogi lepsze i zawiecho jak na razie ok.
~kamera78
Coupe 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
wspaniałe quattro jak spróbujecie to ciężko zmienić a daje tyle radości w zimowe pełne śniegu drogi.
~EXTREME
Coupe 2.3 quattro 136KM 100kW
MAM SPORTWE ZAWIESZENIE I TROCHĘ SKACZE NA NASZYCH DROGACH,ALE ZATO W ZAKRĘTACH PERFEKCJA,TANI KOSZT CZĘŚCI
Audi 80 B3 Coupe