Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (261) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kriss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo durzo miejsca w srodku z tyłu i z przodu siedzi sie bardzo wygodnie fotele z reg wysokosci z tylu podlokietnik jak dla mnie rewelka oczywiscie dla 4 pasarzerow w 5 na dalsza trase nie polecam bagarznik ma prawie 440l i do tego skladane asemetrycznie siedzeniaotwor durzy niski prog nic dodac nic ujac teraz minusy za nisko poprowadzony podlokietnik w drzwiach jak dla mnie mam 178cm brak reg kierownicy brak stopki pod lewa noge i przy...
~lenin10@op.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Z przodu duzo miejsca, z tyłu jest już troszkę gorzej. Tylna kanapa jest wyprofilowana dla 2 osób, posiada podłokietnik. Podróżowanie jest przyjemne i komfortowe - mniej wygodnie się robi jeśli z tyu zasiądą 3 osoby, ale da się przeżyć. mMiejsca jest więcej niż u konkurencji np mercedes c lub bmw 3 e36.
~Paweł Pietrzak
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Teraz to wielkość kompaktu i przy moim 177 cm trochę mało miejsca na prawą nogę-szoruje o konsolę środkową. Ogólnie wystarczy . Człowiek czuje się otulony samochodem z uwagi na konstrukcję wnętrza-połącznie przodu kokpitu z parapetami drzwi robi bardzo dobre wrażenie.
~Paweł Pietrzak
~Gall Anonim
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Przestrzeń jest wzorowa dla 4 osób, choć samochodem może podróżować 5 osób to ta piąta siedząca na środku tylnej kanapy podróżuje w spartańskich warunkach, da się tak jechać ale przy trasach dłuższych niż 100 km ta piąta osoba może niestety zapomnieć o wygodniej jeździe.
~rlap@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód b.wygodny.Drzwi szeroko otwierane powodują że nawet osoby starsze i niepełno sprawne wsiadają bez problemów.Wygodne siedzenia dają komfortową jazdę przez wiele godzin (jechałem 1500 km bez dłuższej przerwy).Ma znaczenie również podłokietnik w środku tylnego siedzenia.
~Craft
Sedan 2.0 90KM 66kW
Od samochodu tej klasy można wymagać duuużo więcej. Co prawda nie jest ciasno, ale tyle samo miejsca miałem w Peugeocie 106, który jest przecież autem z innej bajki niż Audi. Bagażnik to nieporozumienie - jest duży, ale nieustawny i bardzo niewygodny do załadunku.
~robertkujawinski@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Miejsca z przodu jest sporo z tyłu wystarczająco 4 paseżerów podróżuje moim zdaniem bardzo komfortowo, 5 już nie dlatego że tylna kanapa jest wyprofilowana dla 2 osob. fotelik dla dziecka bez problemów tez da się zamontowac dobrze leży.
~Kacper
Sedan 2.0 90KM 66kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco, przy wsiadaniu na miejsce kierowcy kierownica lekko przeszkadza. Jeżeli chodzi o tył to zależy jak fotele z przodu są odsunięte, im dalej odsunięte tym mniej miejsca ale nie jest najgorzej
~Adasiek z Audi 80
Sedan 1.6 E 100KM 74kW
Kierowca i pasażerowie "boczni" mają dobrze, ale środkowy pasażer musi zmagać się ze sporym "garbem" po środku pod siedzeniami. Mimo wszystko jest wygodnie i miejsca wystarczy, by jechać w 5 osób.
Audi 80 B4 Sedan