Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 122 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xemex
Sedan 2.0 90KM 66kW
kedyś gdy kupowałem 80-tke to był drogi samochód teraz 10tys do niezawodnosci tego samochodu to tak jakby go dostać za darmo! w nowych modelach samochodów szczególnie tych po 2005r nic nie jest dobre powtarzam raz jeszcze nic !!! a niektóre modele jak nowe VW passat , passat CC ,mercedesy ,BMW 5,audi oprócz A2i w wielu innych to robienie z ludzi durni za ich pieniadze --dodam duże !ale wielu sili sie na te nowe dziadostwo tylko potem gryzie...
~hr.w.v.B
Sedan 2.0 90KM 66kW
a koszty? za 8-10 tys złotych masz samochód lepszy od wszystkiego co teraz jeździ po naszych ulicach o wynalazkach takich jak np. nowe Passaty ,mercedesy klasy E czy też Volwo wszystkich typów o nowych Audi nie wspomnę ! kto je eksploatował dobrze wie jaki to miód te nowe samochody i jak to wkurza gdy samochód kosztuje ponad sto tysięcy a się psuje i nigdy nie wiesz czy dojedziesz do celu i ci się nagle wszystkie lampki nie zapalą i tryb...
~wierny temu modelowi
Sedan 2.0 90KM 66kW
stosunek ceny do jakości ?? pokażcie mi lepszy???niestety nie ma takiego i nie będzie!!! zresztą poczytajcie sobie komentarze o 80-ce to się przekonacie.Miałem wiele nowych samochodów ale one to pomyłka i przynajmniej nie dla mnie-- nie lubię spędzać czasu w serwisach i wydawać pieniądze na blachy są inne przyjemniejsze rzeczy ,dlatego pozbyłem się swojej A4 z 2004 i znowu mam starą i niezawodną 80 -kę szkoda że już ich nie produkują
~obiektywny
Sedan 2.0 90KM 66kW
a jakie samochody innych marek mówie o rocznikach kilkunastoletnich i więcej jeszcze jeżdżą po naszych drogach w takiej ilości jak 80-tki >>>>żadnej firmy oprócz mercedesów 124 i gdzie niegdzie jeszcze 123 [nowe mercedesy to tragedia i wstyd że coś takiego pod trójkątną gwiazdą się produkuje]>>>inne modele już dawno są zezłomowane a innych wcale nie ma >>to chyba najlepiej swiadczy o klasie i niezawodności tego auta
~Markus-turbo
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jakość samochodów marki audi jest ogólnie bardzo dobra, a B4 to flagowy przykład jakości marki. Oczywiście za tą cenę możnakupić wiele młodszych samochodów, ale napewno żaden nie sprawi tyle radości. Ceny audi są wyższe niż innych aut, ale przy ewentualnej naprawie, w przypadku B4, nie będziemy narażeni na duże wydatki bo ceny części są dość niskie. Stosunek cena/jakość - jak najbardziej do zaakceptowania :-)
~Przemek_kosz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Cena jaką trzeba zapłacić za 80 jest może troche wyższa w porównaniu do Forda, Opla czy innych włoskich lub francuzkich aut ale po roku kalkulacja się wyrównuje ponieważ nie potrzebujemy "znajomego mechanika" a części są tanie i ogólnie dostępne a ponadto dotajemy solidnie zrobione auto za nie wygórowana cenę.
~mateo
Sedan 2.0 90KM 66kW
stosunek ceny do jakości bardzo pozytywny, ceny rynkowe mówią same za siebie- w cenie 20 letniego audi b4, można kupić rovera 45 2.0dti z 2000 roku, opla vectre 2 z 97-99',audi a4 b5 z 96-96, peugeota 406 z 2000r. Więc trzymają cenę, a to o czymś świadczy. Jeżdżę od czterech lat i nie zamierzam zmieniać.
~harpa@interia.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Audi nigdy nie było tanie i nawet teraz kupując kilkunastoletni samochód płacimy adekwatnie więcej niż za inne marki. Na "+" należy zaliczyć trwałość silników które bez remontów bardzo często przekraczają 300tys km w przypadku benzyny i znacznie więcej w wersji diesel.
~krychu
Sedan 2.0 90KM 66kW
kupilem audi za 11000 zl razem z nowa instalacja gazowa i mysle ze jak na samochod na ta klase jest OK!! (wygoda, zabezpieczenie antykorozyjne, wyglad i wedlug znajomych niezawodnosc to okresle po jakims dluzszym dystansie powiedzmy kolo 50 tys. km)
~Mariusz S.
Sedan 2.0 90KM 66kW
w tej klasie cena zadbanego autka - jak poszuka się - jest nawet znośna i naprawdę się opłaca jak się weżmie pod uwagę jakość auto. Kurcze jak w Merolu nic nie trzeszczy, nie zgrzyta, nie klekocze a tym samym nie denerwuje.
Audi 80 B4 Sedan