Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 (83) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xemex
Sedan 2.0 90KM 66kW
ogrzewanie _po dwóch minutach jest juz ciepło ale przy sprawnym termostacie !a wielu nawet o tym nie wie że termostat ma na to wpływ zaś wentylacja tak samo działa i jest dobra ale przy zmianie filtra przeciwpyłkowego ja zmieniam co 5tys km mój model nie ma klimatyzacji ale przynajmiej sie nie psuje jak w moich nowych samochodach które miałem ! w lecie jest to troche uciązliwe ale starm sie trzymać samochód w cieniu jak nim jeżdzę bo sie mocno...
~mateo
Sedan 2.0 90KM 66kW
ogrzewanie działa bardzo szybko, zimą wystarczy pokonać niewielki dystans żeby we wnętrzu było ciepło, (dla niewtajemniczonych, auto ma ogrzewanie dal pasażerów tylnej kanapy pod przednimi siedzeniami wystarczy przełączyć ogrzewanie w pozycję "w dół" )
~Driver
Sedan 2.0 90KM 66kW
Należy regularnie zmieniać filtr kabinowy. Ze wzgledu na spore przeszklenie i czarną tapicerkę, latem w srodku jest koszmarnie gorąco! Jest to nie do przyjęcia i stało się powodem dla którego pozbyłem sie auta. Polecam wyłącznie egzemplarze z klimą.
~mlk@autograf.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Oj ciepło to było często jeżdziłem z otwartym szyberdachem w zime. Dodatkowym atutem były nawiewy pod siedzeniami. Nie miałem klimatyzacji ale szyberdach doskonale spelnial swoją funkcje.
~Radek
Sedan 2.0 90KM 66kW
raczej nie ma probemów, nawet w zimę przy kótkich odcinkach szybko się nagrzewał. jeśli chodzi o lato to sporo pomagał szyberdach który jest uchylno rozsuwany
~Artur
Sedan 2.0 90KM 66kW
Ogrzewanie super. Nie mam klimy zatem żadna wentylacja nie pomoże przy upale 30 stopniowym. Jeśli ktoś ma problemy należy wymienienić filtr kabinowy i po problemie.
~Gunia256
Sedan 2.0 90KM 66kW
Po paru minutach cieplutko (przy sprawnym ogrzewaniu oczywiście), wentylacja ok, chociaż przy wysokich temperaturach w lecie nie daje rady sama dmuchawa. Przydałaby się klima.
~Darek
Sedan 2.0 90KM 66kW
Tak jak powinno być. W zimę nie trzeba długo czekać by wiało ciepłym powietrzem. Klimy nie mam, czego bardzo żałuję. Na pochwałę zasługuje ogrzewanie tylnej szyby.
~hr.w.v.B
Sedan 2.0 90KM 66kW
nie mam klimatyzacji a by się przydała i to jedyny mankament ale można wytrzymać tylko trzy miesiące no i nie stawiać na słońcu bo szyby bardzo pochylone i sie nagrzewa wnętrze
~SEBA
Sedan 2.0 90KM 66kW
A i tu mamy problem z parowaniem szyb,trzeba często operować nawiewem(słabo,słabo,słabo),natomiast ogrzewanie rewelacja,w lato niestety auto bez klimy więc wiadomo???
Audi 80 B4 Sedan