Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 (85) - Całokształt

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Markus-turbo
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jeżdziłem młodszą astrą sedan i zdecydowałem się kupić B4 i nie żałuję. Trafił mi się niezły egzemplarz więc mogę się cieszyć ładnym samochodem. Pali mi jedynie litr więcej niż astra 1.6 więc powodów do nażekań też nie ma. Samochód ponadczasowy, mimo pokaźnego wieku można spokojnie jeździć bez wstydu, zawsze budzi szacunek (przynajmniej u znawców tematu). Polecam
~Gunia256
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jak dla mnie auto doskonałe, mimo 16 lat na karku po umyciu prezentuje się jak nowe, lepiej od fiatów, alf, daewoo, opli i innych pseudo samochodów. Świetnie się prowadzi, nie za dużo pali. Wsiadając do niego czuję się, że to konkretny samochód a nie jakaś zabawka. Polecam wszystkim szukającym solidnego i nie wymagającego zbyt wiele od właściciela auta.
~KAZAH18
Sedan 2.0 90KM 66kW
Samochod jest raczej dla rodziny, nie dla mlodego, polecam je ludziom ktorzy cenia sobie niezawodnosc, kosztem komfortu, cos w tym jest ze wielu mechanikow w mojej okolicy jezdzi wlasnie tym autem, posaida ocynk co jest super sprawa 0 problemu z karoseria. Jedynym mankamentem jest moc silnika, jedyne do czego mozna sie przyczepic ;)
~obiektywny
Sedan 2.0 90KM 66kW
co tu mozna dodać już chyba nigdy tak dobrych samochodów jak 80-tki nie bedzie Audi produkowało [to co teraz produkuja to jakiś żart z ludzi i ta zawodność o cenach części wziętych z kosmosu nie wspomnę] ciekawe tylko kiedy zbankrutują te firmy które robia te wynalazki i za taką cenę bo kryzys sie zbliza wielkimi krokami
~sławek
Sedan 2.0 90KM 66kW
zakupiłem przed dwoma laty tanio mnie nie wyszedł 12tys. + gaz , wydech gałki elementy zawiszenia itp ale potym chodzi jak trzeba , wybieam sie w Europe bez strachu. Wydatku nie żałuje aaa... blacharka to poezja ZERO jakiejkolwiek korozji !!! Polecam myślę pojeździć pare lat chyba ze wymienie na nowsze AUDI jak będzie okazja ;-)
~hr.w.v.B
Sedan 2.0 90KM 66kW
coż można powiedzieć o tym samochodzie wiecej dobrego?? jak sam samochód to najlepszy chyba model w histori Audi właśnie 80-B4! tak samo jak u mercedesa w-124 !i martwi tylko to co się stanie i co trzeba bedzie robić a raczej kupowac jak się 80-tki z racji swojego wieku kiedyś skończą ??
~harpa@interia.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Solidne auto z niemałym bagażnikiem (430l) nadające się dla rodziny w podróże poza miasto. Raczej nie polecane jako środek transportu dla jednaj osoby która przemieszcza się głównie po mieście (wysokie spalanie, większe problemy z parkowaniem niż samochodów klasy VW Golf.
~rozczarowany
Sedan 2.0 90KM 66kW
oceniam przeciętnie ale z minusem .. wczesniej myslałem ze sprowadzenie auta z zachodu jest dobrą alternatywą .. ale czar prysnoł i teraz wiem ze jest tylko alternatywą .. nawet jak sie dobrze sprawdzi auto przed zakupem to potem i tak moze wiele wyjsc na jaw ... skarbonka bez dna
~krystek
Sedan 2.0 90KM 66kW
Posiadając dość ubogą wersję z najsłabszym benzynowym silnikiem nie można powiedzieć że jest doskonale, ale biorąc pod uwagę bezawaryjność, jakość wykonania, oraz śmiesznie niskie koszta eksploatacji z pewnością można powiedzieć że jest dobrze
~duch113
Sedan 2.0 90KM 66kW
Blacha która nie koroduje..silnik który sie nie psuje..zawieszenie wytrzymałe miękkie duży komfort i jakość wykonania wnętrza auta to naprawde coś wspaniałego..u kolegi w 5 letnim aucie widać przetarcia czego u mnie cięzko sie doszukać a auto ma 18 lat !!!!
Audi 80 B4 Sedan