Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2000-2003 (55) - Widoczność

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba dla niektórych zwany Apek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Widoczność standardowo jak w każdym aucie typu hatchback. Plusem są duże lusterka boczne. Jazda do tyłu bardziej opłaca się patrząc w lusterka niż do tyłu. Ale za to bardzo przydatna umiejętność która została przez to nabyta. Ale z drugiej strony da radę cofać bez lusterek. Lepiej sie cofa np niż w Astrze 2 bo niżej jest osadzona tylna szyba.
~Bartek Kamiński
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Widocznosc jest na całkiem niezłym poziomie , słupki są w miarę smukłe , nie zastawiają pola widzenia , bardzo wygodne szerokie lusterka boczne ( które osobiście bardzo mi się podobają ;) ) widok w tył też jest na całkiem niezłym poziomie.
~Automaniak nurass
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Małe autko to widoczność jest przyzwoita. Problem mogą sprawiać jedynie dosyć duże słupki tylne. Widoczność jest wystarczająca nawet dla początkujących kierowców. Po prostu bez zastrzeżeń.
~barman1234@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Z przeodu bardzo dobrze, Z tyłu jednak troche gorzej. Jeśli chodzi o lusterka, to nie wiem kto wpadł na taki pomysł zeby prawe lusterko było mniejsze. Na szczęscie w modelach poliftowych lusterka są jednakowe
~Szymon
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Autko jest małych rozmiarów, widoczność bardzo dobra zarówno z przodu jak i z tyłu, pomimo braku czujników parkowania nie miałem z parkowaniem najmniejszych problemów.
~maciek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
przód widać bez problemu więc manewry do przodu nie sprawiają problemów. Przy cofaniu mimo, iż hatchback jest w miarę przyzwoicie, choć troszkę trzeba sie przyzywczaić.
~Paweł
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Do przodu bardzo dobrze, do tyłu bardzo kiepsko, małe okienko na klapie bagażnika. Dobrze, że samochodzik jest mały to nie ma problemu z manewrowaniem.
~LaskAzPolski
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Bardzo fajnie wszystko widać. Parkując dokładnie wiesz gdzie masz tył i ile zostało ci miejsca. To auto po prostu się czuje.
~simonkw
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
do przodu super, do tyłu....niby ok, ale cieżko parkować. Lusterka za to fantastyczne. Zawsze można podnieść fotel do góry.

Usterki Audi A3 8L

Audi A3 8L – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~highmg@eranet.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Z przodu i z boku jest OK. Do tyłu kiepsko. Ja cofam patrząc w lusterka więc mi to aż tak bardzo nie przeszkadza.
Audi A3 8L Hatchback