Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 (50) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~VIRUS
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W Hondzie była lepsza, tutaj za długie skoki lewarka, nie dało sie zmienic biegu \"na sportowo\" jak w Hondzie tylko na dwa razy, wymiana sprzęgła, bo wraz z upływem przebytych kilometrów coraz większe problemy z wrzucaniem biegów, spory koszt w japońcach tańsze części. Potem spoko ogólnie skrzynia dla emeryta, ale w porównaniu do konkurencji bardzo poprawnie. Daje 4
~kierowca audi a3 1.9tdi
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj troszkę mi się nipodoba. Skrzynia absolutnie nie jest awaryjna! Ale niepodoba mi się praca lewarka który chodzi dość ciężko i niezbyt precyzyjnie np. w audi a4 chodzi ładnie kto miał to wie. Druga rzecz to cholernie długie skoki lewarka przez co tracimy na przyspieszeniu. mnie to wku...wia
~dsw
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
czasami cos jest nie tak, troche wolno mimo wszystko biegi wchodza...(coz.. nie jest to sportowa tak do konca wersja) chociaz i tak szybciej niz np w golfie4, po 120.000 cos czasami dwojka przy wrzucaniu zachrzeszczy, ale to rzadko i tylko jak na 3-4 000 obrotach jest
~Elvis1978
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Rewelacja.Tak latwo nie wchodza biegi nawet w najnowszych samochodach.Zestopniowanie nastawione na oszczednosc.Przy 2tys obr jest dokladnie 100km/h.Wartosc momentu jest wtedy maksymalna także przy wyprzedzaniu nie trzeba redukowac biegu.
~Norbert
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Manualna, 5 biegow. Wzorowa. W zasadzie tylko na autostrade moze sie przydac 6 przelozenie ale tam jezdzil nie czesto wiec nie ma tematu
~piQs_a3
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Mogło być lepiej ale nie jest źle. 5-stopniowa manualna skrzynia biegów. Biegi wchodzą dobrze, czasami jak w traktorze, ale można się do tego przyzwyczaić :D
~Krzysiek Piotrowski
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W porównaniu do innych A3 moich kolegow moja skrzynia chodzi \"prawie\" jak nowa miałem jednak problemy z przerzutem z 2ki na 3ke ale serwis mi to naprawił.
~toffek@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z czasem mam problemy z wrzucaniem pierwszego biegu (nawet jak auto stoi w miejscu), po wymianie popychaczy i małych drążków (plastikowych) problem znika
~sooo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Skrzynia biegów działa dziwnie ciężko i zdarza jej się nie wbić biegu. Było to chyba w każdej A3, którą jechałem.
~mariusz95r
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Biegi wchodzą bardzo precyzyjnie i skrzynia pracuje cicho. Daję 4 , anie 5 za zbyt długie jak dla mnie skoki lewarka.
Audi A3 8L Hatchback