Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1996
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : nigdy więcej
w zasadzie co do silnika niemam wiekszych zastrzeżeń gorzej natomiast mają się jego podzespoły chodzi mi o pompę wtryskową i napinacz paska alternatora .nieprzyjemną rzeczą były takze wibracje silnika w jakie auto wpadało przy gwałtownym wciśnieciu gazu przy około 1600 do 2000 obrotów na 5 biegu.
to akurat jeden z niewielu bezawaryjnych elementów,biegi wchodzą płynnie bez niepotrzebnych zgrzytow
o ile sama jazda sprawiała przyjemność wiadomo wielowachaczowe zawieszenie to już kupno tych elementów nie należy do przyjemności.strasznie drogie zawieszenie dla bogatych .poprostu nie na nasze drogi
dla mnie ok.
wszystko na swoim miejscu
samo ogrzewanie sprawdza się dobrze ale jeśli decydujesz się na zakup auta z klimatyzacją uważaj.jeśli ktoś wmawia ci że klima tylko trzeba odgrzybić i założyć pasek raczej nastaw sie na większe wydatki np.zatarty kompresor klimatyzacji.trzeba takrze uważać na niełączące wyświetlacze klimy.
po prostu dobrze
nie należy do najcichszych szczególnie przy większych prędkościach
jeśli ktoś wmawia ci że jego tdi pali 5 litrów w mieście to gada bzdury i niech doliczy do tego przynajmniej1,5litra przy spokojnej jeżdzie a jeśli chcesz pojeżdzić szybciej bez problemu dojdziesz do 9l. na trasie natomiast zmiescisz się w 6.
będac 400km od domu padłą mi pompa wtryskowa nie będę się rozpisywał o kosztach ,na dwie godziny przed wyjazdem na urlop strzelił napinacz paska alternatora wymieniony 3 miesiące wcześniej .od tego momentu przestałem mu ufać i w dłuższe trasy brałem auto ojca.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

6,4