Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Ernest, 8 lat temu
Silnik 1.6 i 101KM 74kW
Rok produkcji 1999
Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Zakupiłem auto w Berlinie dokładnie rok temu. Auto użytkowane jedynie po miescie , moze w trasie był z 5 razy. Nie ma co, nigdzie sie nim nie boje jeździć bo po prostu auto jest niezawodne. Przez cały rok wpakowałem w naprawy 100 zł i tylko dlatego ze nie dopilnowałem paska klinowego i sie wkręcił w inny element . Pasek klinowy 40 zl plus robota 100zl. Od tamtego czasu tylko leje paliwo i jeżdzę gdzie chce. Co prawda spalanie do najniższych nie należy ale przy dzisiejszych cenach benzyny nie ma tragedii. Tragedia była ten rok temu po zakupie kiedy benzyna kosztowała ok 5 złotych. Auto niezawodne, silnik super , jak na 100 km i 16 lat pracuje jak nowka. Żadnych problemów z silnikiem nie ma. Odpala na strzała, wszystko chodzi jak należy. Jak ktos decyduje sie na zakup tego auta to powinien sprawdzić zawieszenie bo troche kosztuje. Przeguby w tym aucie to normalna sprawa ze szybko sie wykorzystują ale części do tych modeli sa takie tanie ze nie powinno to nikogo obchodzić. Wygląd a4 po lifcie w sedanie czarny kolor super, w srodku jak na takie lata tez nie ma co. Polecam w benzynie, po tylu latach nie ma co sie pchać w diesla bo to juz sa trupy z takimi przebiegami.
Zawieszenie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 101KM 74kW [l/100km]